21 лютого - Міжнародний день української мови

/Files/images/ппп.jpg

«Мова – далеко не тільки «засіб спілкування», тобто передачі «вже готових думок», як нас усіх учили в імперській школі. Куди серйозніша її місія – бути способом народження тих думок: коли «нема мови», людині просто-напросто «нема чим думати». Ці слова Оксани Забужко є актуальними. Адже сьогодні, коли Україна має уже 25 років незалежності, ми боремося за чистоту та розвиток українського слова, бо саме воно формує народ у велику націю. Як зазначає мовознавець Олександр Пономарів, «стан державної мови, рівень володіння нею, поширеність у різних сферах життя — усе це показник цивілізованості суспільства».

Нехай це свято схвилює нашу свідомість, запалить бажанням працювати, над собою, самовдосконалюватися у вивченні рідної мови, щоб бути достойними наших предків і не соромно було нащадкам за нас.

Тож з метою привернення уваги до рідного слова пропонуємо усім, хто виявить бажання, скласти рекламу української мови та надіслати на електронну адресу Нововолинського міського методичного кабінету до 22.02.2017 року. Кращу роботу буде відзначено грамотою управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради та розміщено на нашому сайті.

Говорімо українською, вивчаймо її, любімо усім серцем!

Кiлькiсть переглядiв: 250

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.