Новини

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури

У ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури школярі нашого міста брали участь вперше. Вронська Ірина, учениця 9 класу ЗЗСО № 2, зайняла ІІІ місце. ВІТАЄМО ученицю та її керівника Савчук Наталію Леонідівну! ...

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Із шести учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії - п'ятеро стали переможцями, а саме: Яриніч Ольга, учениця 8 класу НВК - І місце, керівник Горбач А.Є.; Бабарик Дарина, учениця 9 класу - ІІ місце, керівник Горбач А.Є.; Старицький Олександр, учень 9 класу НВК - ІІІ місце, керівник Горбач А.Є.; Герасимчук Степан, учень 10 класу НВК - ІІІ місце, керівник Храпчун С.М.; Кінах Ангеліна, учениця 11 класу НВК - ІІІ місце, керівник Горбач А...

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Із чотирьох учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - двоє зайняли призові місця, а саме:  Огерук Анастасія, учениця 11 класу ЗЗСО № 5 - ІІ місце, керівник Михайлюк Л.Є.; Островська Богдана, учениця 10 класу ЗЗСО № 2 - ІІІ місце, керівник Островська А.Л. ВІТАЄМО переможців та їх керівників!  ...

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської оліміпади з іспанської мови

Із чотирьох учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови - двоє вибороли призові місця, а саме: Бінецька Анастасія, учениця 10 класу НВК - ІІ місце; Зінюк Роман, учень 9 класу НВК - ІІ місце. ВІТАЄМО переможців та їх керівника Лизун Галину Леонідівну!  ...

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови

Із шести учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови - шестеро стали переможцями, а саме: Шпак Катерина, учениця 10 класу НВК - І місце; Бобович Діана, учениця 9 класу НВК - ІІ місце; Лучко Яніна, учениця 9 класу НВК - ІІ місце; Ващук Анастасія, учениця 9 класу НВК - ІІІ місце; Логвін Андрій, учень 9 класу НВК - ІІІ місце; Демосюк Анастасія, учениця 9 класу НВК - ІІІ місце...

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

 Із п'яти учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії - троє зайняли призові місця, а саме:  Шакула Анастасія, учениця 11 класу ЗЗСО № 8 - ІІІ місце, керівник Ткачук В.В.; Бутинець Данило, учень 10 класу НВК - ІІІ місце, керівник Купчик Н.І.; Вронська Ірина, учениця 9 класу ЗЗСО № 2 - ІІІ місце, керівник Неминуща С.В. ВІТАЄМО переможців та їх керівників!  ...

Підсумки проведення міського конкурсу колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле»

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 07.12.2017р. №387 «Про проведення міського конкурсу колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле» 16.01.2018 року в НЦДЮТ відбувся міський етап конкурсу колядок і щедрівок «Ой, радуйся, земле». Колективи усіх закладів загальної середньої освіти та НЦДЮТ підготували обряди, частини обрядового дійства (колядки, щедрівки, віншування)...

Міські методичні об’єднання вчителів початкових класів

16.01.2018р. за участю заступника начальника управління освіти Лакиш О.О., завідувача міського методичного кабінету Хвіщук О.В. у гімназії відбулися міські методичні об’єднання вчителів початкових класів, на яких обговорювалися питання планування роботи на ІІ семестр 2017-2018 н.р., підводилися підсумки роботи з обдарованими дітьми за І семестр.    Зроблено огляд розділів Концепції Нової...

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Із трьох учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови - троє стали переможцями, а саме: Лаврентій Анастасія, учениця 11 класу НВК - ІІІ місце, керівник Козачук Ольга Михайлівна; Бусько Марія, учениця 10 класу гімназії - ІІ місце, керівник  Матіюк Юлія Віталіївна; Попович Тетяна, учениця 9 класу гімназії - ІІІ місце, керівник Матіюк Юлія Віталіївна. ВІТАЄМО переможців...

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Із шести учасників ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (за результатами двох турів - теоретичного та експериментального) - четверо вибороли призові місця, а саме: Торчило Андрій, учень 10 класу НВК - І місце, керівник Патіюк Ірина Юріївна;  Вдовин Андрій, учень 9 класу НВК - ІІ місце, керівник Зелінська Галина Климівна;  Тарасенко Анастасія, учениця 9 класу ЗЗСО № 8 - ІІІ місце, керівник Слободян Василь Іванович; Бабійчук Марія, учениця 8 класу НВК - ІІ місце, керівник Зелінська Галина Климівна...