Підсумки І (міського) етапу турніру юних істориків

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 08.02.2019р. № 56 «Про проведення І (міського) етапу турніру юних істориків» на базі ЗОШ №2 21.02.2019р. було проведено міський етап турніру, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, особисту оцінку подіям і фактам, знання історичних постатей, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання.

Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради команди-переможці міського турніру, а саме:

За зайняте І місце команду гімназії у складі:

Микулич Катерини, учениці 11 класу;

Бусько Марії, учениці 11 класу;

Вознюка Максима, учня 10 класу;

Думич Тетяни, учениці 10 класу;

Суліка Володимира, учня 10 класу.

Керівник команди Дацюк В.Г.

За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №7 у складі:

Сологуба Олександра, учня 10 класу;

Барабаш Ольги, учениці 11 класу;

Абрамовича Олександра, учня 11 класу;

Конєвцова Тараса, учня 10 класу;

Ревич Олександри, учениці 10 класу.

Керівник команди Скібіцька Н.С.

За зайняте ІІ місце команду НВК у складі:

Лісового Андрія, учня 11 класу;

Шпак Катерини, учениці 11 класу;

Галкіна Владислава, учня 10 класу;

Дородних Назарія, учня 10 класу;

Степанчука Максима, учня 9 класу.

Керівники команди Ткачук Т.Г.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №2 у складі:

Заянчковського Марка, учня 11 класу;

Лукашука Андрія, учня 10 класу;

Софронюк Анни, учениці 10 класу;

Вронського Назара, учня 9 класу;

Білинської Вікторії, учениці 9 класу.

Керівник команди Софронюк І.О.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №8 у складі:

Богомолової Марії, учениці 9 класу;

Волосатової Олександри, учениці 9 класу;

Дусь Анастасії, учениці 9 класу;

Паращенко Ірини, учениці 10 класу;

Ткачук Олександри, учениці 9 класу.

Керівник команди Палій Т.В.

За результативну підготовку учнів до І (міського) етапу турніру оголосили подяку таким учителям історії:

Дацюк В.Г., гімназія;

Ткачук Т.Г., НВК;

Скібіцькій Н.С., ЗОШ №7;

Софронюку І.О., ЗОШ №2;

Палієві Т.В., ЗОШ №8.

Школа К-сть балів Місце
НВК 2361 ІІ
ЗОШ №2 2352 ІІІ
ЗОШ №3 2169 УІІ
ЗОШ №4 2228 У
ЗОШ №5 2310 ІУ
ЗОШ №6 2211 УІ
ЗОШ №7 2385 ІІ
ЗОШ №8 2320 ІІІ
Гімназія 2418 І
Кiлькiсть переглядiв: 96

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.