Підсумки проведення міського огляду-конкурсу «Рух заради здоров’я» у закладах загальної середньої та дошкільної освіти

Відповідно до Положення про обласний огляд-конкурс «Рух заради здоров’я» на краще проведення ранкової гімнастики серед закладів дошкільної освіти та гімнастики до занять у закладах загальної середньої освіти міста, наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 28.03.2019р. №117 «Про проведення міського етапу огляду-конкурсу «Рух заради здоров’я» у закладах загальної середньої та дошкільної освіти», із нагоди Всесвітнього дня здоров’я у квітні 2019 року було проведено міський огляд-конкурс, у якому взяли участь усі заклади дошкільної (1262 дітей) та загальної середньої освіти (3520 учнів).

Зміст, форми проведення заходів вирізнялися оригінальними та цікавими ідеями. Згідно з Положенням у конкурсні Програми введено попередньо розучені вправи з дошкільниками та учнями, доповнено їх новими елементами, які не потребують тривалого розучування. Під час виконання гімнастичних вправ вихованці продемонстрували чіткість, точність рухів та їх інтенсивність.

Для ритмічного виконання спортивних рухів використовувався музичний супровід.

Учителями фізичної культури закладів загальної середньої освіти та вихователями закладів дошкільної освіти при підготовці Програми конкурсу витримані методичні нормативи: загальнорозвиваючі вправи, передбачені для всіх груп м’язів, із різних вихідних положень та інтенсивності. Зосереджувалася увага на правильному фізичному, психічному й емоційному навантаженні вихованців.

У ході проведення заходів забезпечено медичний супровід, безпеку життєдіяльності дітей.

Члени журі огляду-конкурсу «Рух заради здоров’я» зазначили сприяння заходів гармонійному розвитку дошкільників та учнів, формуванню їх здорового способу життя. Особливу увагу звернули на ефективну підготовку й проведення гімнастики згідно з Положенням ДНЗ №3,4,6, ЗОШ № 4,5,6,7, гімназія.

Визнали переможцями міського огляду-конкурсу «Рух заради здоров’я» і нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради педагогічні колективи:

І місце - ДНЗ №4 (директор Могіль Л.М.), гімназія (директор Шиян Л.В.);

ІІ місце – ДНЗ №3 (директор Савчук Р.М.), ЗОШ №4 (директор Сачук Т.О.), ЗОШ №5 (директор Кльофа М.Л.);

ІІІ місце – ДНЗ №6 (директор Бєльська Н.І), ЗОШ №6 (директор Пукля І.І.), ЗОШ №7 (директор Трофимчук С.О.).

Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.