Підсумки І (міського) етапу XУ турніру юних економістів
На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 03 вересня 2019 року №266 «Про проведення І (міського) етапу XУ турніру юних економістів» на базі ЗОШ №2 12.09.2019р. було проведено міський етап турніру, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста.
Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, уміння застосовувати знання з економіки, знаходити оригінальні економічні рішення, ступінь сформованості інтелектуальних навичок, належний рівень знання предмета, його практичне спрямування, навики опонування та рецензування.
Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради команди-переможці міського етапу турніру, а саме:
За зайняте І місце команду ліцею №1 у складі:
Старицького Олександра, учня 11 класу;
Гіналюка Дмитра, учня 11 класу;
Логвіна Андрія, учня 11 класу.
Керівник команди Семенах В.О.
За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №6 у складі:
Воронюка Дениса, учня 11 класу;
Щербакової Анастасії, учениці 11 класу;
Антощук Катерини, учениці 11 класу;
Ляховського Олександра, учня 9 класу;
Назарук Христини, учениці 9 класу.
Керівник команди Грабар Л.К.
За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №5 у складі:
Кушнерука Олександра, учня 10 класу;
Сотнічука Артема, учня 10 класу;
Леонтьєва Андрія, учня 11 класу;
Лучинця Дениса, учня 11 класу.
Керівник команди Подлевська О.М.
За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №3 у складі:
Попіки Юлії, учениці 11 класу;
Савчук Ліни, учениці 11 класу;
Лучинець Ольги, учениці 11 класу;
Голяна Олега, учня 11 класу;
Антонюк Ольги, учениці 11 класу.
Керівник команди Предко Т.О.
За зайняте ІІІ місце команду ліцею №8 у складі:
Думич Тетяни, учениці 11 класу;
Вознюка Максима, учня 11 класу;
Меркулової Анастасії, учениці 10 класу;
Лопоші Максима, учня 10 класу;
Грицака Іллі, учня 10 класу.
Керівники команди Бишта О.В., Кот О.Г.
За результативну підготовку учнів до І (міського) етапу турніру юних економістів оголосили подяку таким учителям економіки:
Семенаху В.О., ліцей №1;
Предко Т.О., ЗОШ №3;
Подлевській О.М., ЗОШ №5;
Грабар Л.К., ЗОШ №6;
Бишті О.В., Кот О.Г., ліцей №8.
Школа | К-сть балів | Місце |
Ліцей №1 | 2363 | І |
ЗОШ №2 | 2146 | VІ |
ЗОШ №3 | 2314 | ІІІ |
ЗОШ №4 | 2010 | VІІ |
ЗОШ №5 | 2316 | ІІ |
ЗОШ №6 | 2354 | ІI |
ЗОШ №7 | 2271 | V |
ЗОШ №8 | 2288 | ІV |
Ліцей №8 | 2299 | ІІІ |
Коментарi