Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій

9 листопада 2019 року було проведено ІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, у якій взяли участь 29 школярів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

За підсумками журі переможцями стали 14 учнів (І місце – 3 учні, ІІ місце – 3 учні, ІІІ місце – 8 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ЗОШ № 7, ІІІ – ліцею № 8. Низький результат виступу команд учнів ЗОШ № 4, 8.

Дипломами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, а саме:

за зайняте І місце:

Дикого Романа Юрійовича, учня 9 класу ЗОШ № 2;

Пріму Дмитра Ігоровича, учня 10 класу ЗОШ № 7;

Лукашука Андрія Васильовича, учня 11 класу ЗОШ № 2;

за зайняте ІІ місце:

Тимощук Меланію Ігорівну, ученицю 9 класу ліцею № 8

Меркулову Анастасію Валеріївну, ученицю10 класу ліцею № 8;

Салабая Дмитра Руслановича, учня 11 класу ЗОШ № 5;

за зайняте ІІІ місце:

Приступчука Богдана Олеговича, учня 9 класу ліцею № 1;

Пащука Нікіту Олександровича, учня 9 класу ЗОШ № 5;

Главацьку Владиславу Володимирівну, ученицю 7 (9) класу ЗОШ № 7

Нізамієва Артема Руслановича, учня 10 класу ЗОШ № 5;

Іська Костянтина Сергійовича, учня 10 класу ЗОШ № 6;

Голяна Олега Олеговича, учня 11 класу ЗОШ № 3;

Кулікову Світлану Олександрівну, ученицю 11 класу ЗОШ № 7;

Черненка Дмитрія Андрійовича, учня 11 класу ЗОШ № 5.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на ІІІ етапі!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2019-2020 н.р.

Інформаційні технології
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 3 1 - - 1 1 0,33 V-VІ
ЗОШ № 2 3 2 2 - - 10 3,33 І
ЗОШ № 3 3 1 - - 1 1 0,33 V-VІ
ЗОШ № 4 3 0 - - - 0 0 VІІІ-ІХ
ЗОШ № 5 4 4 - 1 3 6 1,5 ІV
ЗОШ № 6 4 1 - - 1 1 0,25 VІІ
ЗОШ № 7 3 3 1 - 2 7 2,33 ІІ
ЗОШ № 8 3 0 - - - 0 0 VІІІ-ІХ
ліцей № 8 3 2 - 2 - 6 2,0 ІІІ
Усього 29 14 3 3 8

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Дикий Роман Юрійович ЗОШ № 2 9 І Пучковська Т.В.
2. Тимощук Меланія Ігорівна ліцей № 8 9 ІІ Житнецька Н.А.
3. Приступчук Богдан Олегович ліцей № 1 9 ІІІ Пашинська О.Л.
4. Пащук Нікіта Олександрович ЗОШ № 5 9 ІІІ Онодвалюк М.А.
5. Главацька Владислава Володимирівна ЗОШ № 7 9 (7) ІІІ Матіюк А.А.
6. Пріма Дмитро Ігорович ЗОШ № 7 10 І Ягодська Т.А.
7. Меркулова Анастасія Валеріївна ліцей № 8 10 ІІ Житнецька Н.А.
8. Нізамієв Артем Русланович ЗОШ № 5 10 ІІІ Пух В.М.
9. Ісько Костянтин Сергійович ЗОШ № 6 10 ІІІ Коханюк О.В.
10. Лукашук Андрій Васильович ЗОШ № 2 11 І Пучковська Т.В.
11. Салабай Дмитро Русланович ЗОШ № 5 11 ІІ Онодвалюк М.А.
12. Голян Олег Олегович ЗОШ № 3 11 ІІІ Киричук А.М.
13. Кулікова Світлана Олександрівна ЗОШ № 7 11 ІІІ Матіюк А.А.
14. Черненко Дмитрій Андрійович ЗОШ № 5 11 ІІІ Онодвалюк М.А.
Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.