Підсумки ІІ етапу олімпіади з української мови і літератури
16 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 77 школярів 4-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.
За підсумками журі переможцями стали 35 учнів (І місце – 8 учнів, ІІ – 9 учнів, ІІІ – 18 учнів).
Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ліцей № 1, ІІІ – ЗОШ № 4.
Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, а саме:
за зайняте І місце:
Калістратову Олександру Артемівну, 4 клас, ЗОШ № 7;
Совсімову Софію Миколаївну, 5 клас, ліцей № 1;
Харів Дарину Русланівну, 6 клас, ліцей № 8;
Красовську Анастасію Сергіївну, 7 клас, ЗОШ № 2;
Гутовську Юлію Ярославівну, 8 клас, ЗОШ № 4;
Фляк Діану Володимирівну, 9 клас, ЗОШ № 6;
Гутовського Сергія Ярославовича, 10 клас, ЗОШ № 4;
Аракелян Регіну Олегівну, 11 клас, ЗОШ № 2;
за зайняте ІІ місце:
Шпур Марту Андріївну, 4 клас, ліцей № 1;
Гуль Анастасію Сергіївну, 5 клас, ЗОШ № 2;
Грабовську Христину Миколаївну, 5 клас, ліцей № 1;
Яницьку Юліану Миколаївну, 6 клас, ліцей № 1;
Бірюкову Анну Володимирівну, 7 клас, ЗОШ № 7;
Шкурко Єлизавету Гаррівну, 8 клас, ЗОШ № 2;
Пащука Нікіту Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 5;
Бзюк Ромену Миколаївну, 10 клас, ліцей № 1;
Наумчук Дарину Олександрівну, 11 клас, ЗОШ № 5;
за зайняте ІІІ місце:
Хорошилову Аліну Олександрівну, 4 клас, ЗОШ № 2;
Храмова Андрія Марковича, 4 клас, ЗОШ № 5;
Воробей Світлану Олександрівну, 5 клас, ЗОШ № 7;
Зубчик Інну Артемівну, 5 клас, ЗОШ № 5;
Ковальчук Софію Олександрівну, 5 клас, ЗОШ № 4;
Лучинець Вікторію Андріївну, 6 клас, ліцей № 1;
Лещук Анастасію Андріївну, 6 клас, ЗОШ № 2;
Салабай Діану Вадимівну, 6 клас, ЗОШ № 5;
Гаражу Анастасію Андріївну, 7 клас, ліцей № 1;
Нестерович Юлію Віталіївну, 7 клас, ліцей № 8;
Любежаніна Віталія Володимировича, 8 клас, ЗОШ № 3;
Пожарську Мирославу Валентинівну, 8 клас, ЗОШ № 7;
Вітичука Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;
Вербицького Артема Віталійовича, 9 клас, ліцей № 1;
Мацієвич Марію Віталіївну, 10 клас, ЗОШ № 2;
Думу Наталію Сергіївну, 10 клас, ліцей № 8;
Думич Тетяну Миколаївну, 11 клас, ліцей № 8;
Лучинець Ольгу Романівну, 11 клас, ЗОШ № 3.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на ІІІ етапі!
Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2019-2020 н.р.
Українська мова і література | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
Ліцей № 1 | 12 | 8 | 1 | 4 | 3 | 20 | 1,67 | ІІ |
ЗОШ № 2 | 8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 20 | 2,5 | І |
ЗОШ № 3 | 8 | 2 | – | – | 2 | 2 | 0,25 | VІІІ |
ЗОШ № 4 | 8 | 3 | 2 | – | 1 | 11 | 1,4 | ІІІ |
ЗОШ № 5 | 9 | 5 | – | 2 | 3 | 9 | 1,0 | V-VІ |
ЗОШ № 6 | 8 | 1 | 1 | 5 | 0,63 | VІІ | ||
ЗОШ № 7 | 8 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 1,25 | ІV |
ЗОШ № 8 | 8 | 0 | – | – | – | 0 | 0 | ІХ |
Ліцей № 8 | 8 | 4 | 1 | – | 3 | 8 | 1,0 | V-VІ |
Усього | 77 | 35 | 8 | 9 | 18 | – | – | – |
С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2019-2020 навчальному році
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Клас | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Калістратова Олександра Артемівна | ЗОШ № 7 | 4 | І | Тимчук Н.Є. |
2. | Шпур Марта Андріївна | ліцей № 1 | 4 | ІІ | Кухарук Т.П. |
3. | Хорошилова Аліна Олександрівна | ЗОШ № 2 | 4 | ІІІ | Міщук Ю.В. |
4. | Храмов Андрій Маркович | ЗОШ № 5 | 4 | ІІІ | Мілєвич І.П. |
5. | Совсімова Софія Миколаївна | ліцей № 1 | 5 | І | Марчук М.О. Гніровська Н.Ф. |
6. | Гуль Анастасія Сергіївна | ЗОШ № 2 | 5 | ІІ | Третяк Н.В. |
7. | Грабовська Христина Миколаївна | ліцей № 1 | 5 | ІІ | Гурська О.О. |
8. | Воробей Світлана Олександрівна | ЗОШ № 7 | 5 | ІІІ | Костюк О.С. |
9. | Зубчик Інна Артемівна | ЗОШ № 5 | 5 | ІІІ | Островська А.Л. |
10. | Ковальчук Софія Олександрівна | ЗОШ № 4 | 5 | ІІІ | Чимеріс О.І. Шкірпан М.Г. |
11. | Харів Дарина Русланівна | ліцей № 8 | 6 | І | Нестерук Л.Р. |
12. | Яницька Юліана Миколаївна | ліцей № 1 | 6 | ІІ | Марчук М.О. |
13. | Лучинець Вікторія Андріївна | ліцей № 1 | 6 | ІІІ | Хомик С.В. |
14. | Лещук Анастасія Андріївна | ЗОШ № 2 | 6 | ІІІ | Матейчук С.Г. |
15. | Салабай Діана Вадимівна | ЗОШ № 5 | 6 | ІІІ | Михайлюк Л.Є. |
16. | Красовська Анастасія Сергіївна | ЗОШ № 2 | 7 | І | Харитонюк О.В. |
17. | Бірюкова Анна Володимирівна | ЗОШ № 7 | 7 | ІІ | Костюк О.С. |
18. | Гаража Анастасія Андріївна | ліцей № 1 | 7 | ІІІ | Хомик С.В. |
19. | Нестерович Юлія Віталіївна | ліцей № 8 | 7 | ІІІ | Кондратюк Г.В. |
20. | Гутовська Юлія Ярославівна | ЗОШ № 4 | 8 | І | Грицюк Р.І. |
21. | Шкурко Єлизавета Гаррівна | ЗОШ № 2 | 8 | ІІ | Кобець А.Б. |
22. | Любежанін Віталій Володимирович | ЗОШ № 3 | 8 | ІІІ | Руга Н.А. |
23. | Пожарська Мирослава Валентинівна | ЗОШ № 7 | 8 | ІІІ | Масон О.В. |
24. | Фляк Діана Володимирівна | ЗОШ № 6 | 9 | І | Мелюх В.В., Панасюк В.Т. |
25. | Пащук Нікіта Олександрович | ЗОШ № 5 | 9 | ІІ | Барчук А.П. |
26. | Вітичук Максим Андрійович | ЗОШ № 2 | 9 | ІІІ | Матейчук С.Г. |
27. | Вербицький Артем Віталійович | ліцей № 1 | 9 | ІІІ | Хомик С.В. |
28. | Гутовський Сергій Ярославович | ЗОШ № 4 | 10 | І | Царук О.Г. |
29. | Бзюк Ромена Миколаївна | ліцей № 1 | 10 | ІІ | Пікарук Н.М. |
30. | Мацієвич Марія Віталіївна | ЗОШ № 2 | 10 | ІІІ | Кобець А.Б. |
31. | Дума Наталія Сергіївна | ліцей № 8 | 10 | ІІІ | Степанюк М.І. |
32. | Аракелян Регіна Олегівна | ЗОШ № 2 | 11 | І | Харитонюк О.В. |
33. | Наумчук Дарина Олександрівна | ЗОШ № 5 | 11 | ІІ | Барчук А.П. |
34. | Думич Тетяна Миколаївна | ліцей № 8 | 11 | ІІІ | Захарчук Є.К. |
35. | Лучинець Ольга Романівна | ЗОШ № 3 | 11 | ІІІ | Лучинець О.Р. |
Коментарi