Підсумки ІІ етапу олімпіади з історії

23 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, у якій взяв участь 41 школяр 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 19 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 4 учні, ІІІ місце – 11 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ліцей № 8; ІІІ- ІV розділили команди ЗОШ № 5 і ЗОШ № 6.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, а саме:

за зайняте І місце:

Винницького Василя Ігоровича, 8 клас, ліцей № 8;

Вітичука Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Корець Дарину Віталіївну, 10 клас, ліцей № 8;

Лукашука Андрія Васильовича, 11 клас, ЗОШ № 2;

за зайняте ІІ місце:

Цигана Василя Васильовича, 8 клас, ЗОШ № 3;

Фляк Діану Володимирівну, 9 клас, ЗОШ № 6;

Білинську Вікторію Олексіївну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Наумчук Дарину Олександрівну, 11 клас, ЗОШ № 5;

за зайняте ІІІ місце:

Гутовську Юлію Ярославівну, 8 клас, ЗОШ № 4;

Лисенко Камілу Олександрівну, 8 клас, ЗОШ № 7;

Ільченко Марію-Катерину Юріївну, 8 клас, ліцей № 1;

Біляка Богдана Тарасовича, 9 клас, ліцей № 8;

Пазуху Софію Андріївну, 9 клас, ліцей № 1;

Смикову Ірину Сергіївну, 9 клас, ЗОШ № 5;

Волосатову Олександру Володимирівну, 10 клас, ЗОШ № 8;

Самох Ваннесу Борисівну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Грицака Іллю Володимировича, 10 клас, ліцей № 8;

Думич Тетяну Миколаївну, 11 клас, ліцей № 8;

Янець Маргариту Віталіївну, 11 клас, ЗОШ № 6.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2019-2020 н.р.

Історія
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
Ліцей № 1 4 2 2 2 0,5
ЗОШ № 2 5 4 2 1 1 14 2,8 І
ЗОШ № 3 4 1 1 3 0,75 V
ЗОШ № 4 4 1 1 1 0,25 VІІ-VІІІ
ЗОШ № 5 4 2 1 1 4 1,0 ІІІ-ІV
ЗОШ № 6 4 2 1 1 4 1,0 ІІІ-ІV
ЗОШ № 7 5 1 1 1 0,2 ІХ
ЗОШ № 8 4 1 1 1 0,25 VІІ-VІІІ
Ліцей № 8 7 5 2 3 13 1,9 ІІ
Усього 41 19 4 4 11

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Винницький Василь Ігорович Ліцей № 8 8 І Кот О.Г.
2. Циган Василь Васильович ЗОШ № 3 8 ІІ Рудевич С.І.
3. Гутовська Юлія Ярославівна ЗОШ № 4 8 ІІІ Сліпчук О.А.
4. Лисенко Каміла Олександрівна ЗОШ № 7 8 ІІІ Скібіцька Н.С.
5. Ільченко Марія-Катерина Юріївна Ліцей № 1 8 ІІІ Ткачук Т.Г.
6. Вітичук Максим Андрійович ЗОШ № 2 9 І Цеголко Л.С.
7. Фляк Діана Володимирівна ЗОШ № 6 9 ІІ Шимчук Л.І.
8. Біляк Богдан Тарасович Ліцей № 8 9 ІІІ Дацюк В.Г.
9. Пазуха Софія Андріївна Ліцей № 1 9 ІІІ Шуєва Н.І.
10. Смикова Ірина Сергіївна ЗОШ № 5 9 ІІІ Альошина Л.Р.
11. Корець Дарина Віталіївна Ліцей № 8 10 І Кот О.Г.
12. Білинська Вікторія Олексіївна ЗОШ № 2 10 ІІ Цеголко Л.С.
13. Волосатова Олександра Володимирівна ЗОШ № 8 10 ІІІ Волосатова Н.Ф.
14. Самох Ваннеса Борисівна ЗОШ № 2 10 ІІІ Цеголко Л.С.
15. Грицак Ілля Володимирович Ліцей № 8 10 ІІІ Кот О.Г.
16. Лукашук Андрій Васильович ЗОШ № 2 11 І Цеголко Л.С.
17. Наумчук Дарина Олександрівна ЗОШ № 5 11 ІІ Альошина Л.Р.
18. Думич Тетяна Миколаївна Ліцей № 8 11 ІІІ Дацюк В.Г.
19. Янець Маргарита Віталіївна ЗОШ № 6 11 ІІІ Шимчук Л.І.
Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.