Підсумки ІІ етапу олімпіади з історії
23 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, у якій взяв участь 41 школяр 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.
За підсумками журі переможцями стали 19 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 4 учні, ІІІ місце – 11 учнів).
Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ліцей № 8; ІІІ- ІV розділили команди ЗОШ № 5 і ЗОШ № 6.
Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, а саме:
за зайняте І місце:
Винницького Василя Ігоровича, 8 клас, ліцей № 8;
Вітичука Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;
Корець Дарину Віталіївну, 10 клас, ліцей № 8;
Лукашука Андрія Васильовича, 11 клас, ЗОШ № 2;
за зайняте ІІ місце:
Цигана Василя Васильовича, 8 клас, ЗОШ № 3;
Фляк Діану Володимирівну, 9 клас, ЗОШ № 6;
Білинську Вікторію Олексіївну, 10 клас, ЗОШ № 2;
Наумчук Дарину Олександрівну, 11 клас, ЗОШ № 5;
за зайняте ІІІ місце:
Гутовську Юлію Ярославівну, 8 клас, ЗОШ № 4;
Лисенко Камілу Олександрівну, 8 клас, ЗОШ № 7;
Ільченко Марію-Катерину Юріївну, 8 клас, ліцей № 1;
Біляка Богдана Тарасовича, 9 клас, ліцей № 8;
Пазуху Софію Андріївну, 9 клас, ліцей № 1;
Смикову Ірину Сергіївну, 9 клас, ЗОШ № 5;
Волосатову Олександру Володимирівну, 10 клас, ЗОШ № 8;
Самох Ваннесу Борисівну, 10 клас, ЗОШ № 2;
Грицака Іллю Володимировича, 10 клас, ліцей № 8;
Думич Тетяну Миколаївну, 11 клас, ліцей № 8;
Янець Маргариту Віталіївну, 11 клас, ЗОШ № 6.
ВІТАЄМО переможців та їх керівників!
Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2019-2020 н.р.
Історія | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
Ліцей № 1 | 4 | 2 | – | – | 2 | 2 | 0,5 | VІ |
ЗОШ № 2 | 5 | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 2,8 | І |
ЗОШ № 3 | 4 | 1 | – | 1 | – | 3 | 0,75 | V |
ЗОШ № 4 | 4 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,25 | VІІ-VІІІ |
ЗОШ № 5 | 4 | 2 | – | 1 | 1 | 4 | 1,0 | ІІІ-ІV |
ЗОШ № 6 | 4 | 2 | – | 1 | 1 | 4 | 1,0 | ІІІ-ІV |
ЗОШ № 7 | 5 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,2 | ІХ |
ЗОШ № 8 | 4 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,25 | VІІ-VІІІ |
Ліцей № 8 | 7 | 5 | 2 | – | 3 | 13 | 1,9 | ІІ |
Усього | 41 | 19 | 4 | 4 | 11 | – | – | – |
С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2019-2020 навчальному році
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Клас | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Винницький Василь Ігорович | Ліцей № 8 | 8 | І | Кот О.Г. |
2. | Циган Василь Васильович | ЗОШ № 3 | 8 | ІІ | Рудевич С.І. |
3. | Гутовська Юлія Ярославівна | ЗОШ № 4 | 8 | ІІІ | Сліпчук О.А. |
4. | Лисенко Каміла Олександрівна | ЗОШ № 7 | 8 | ІІІ | Скібіцька Н.С. |
5. | Ільченко Марія-Катерина Юріївна | Ліцей № 1 | 8 | ІІІ | Ткачук Т.Г. |
6. | Вітичук Максим Андрійович | ЗОШ № 2 | 9 | І | Цеголко Л.С. |
7. | Фляк Діана Володимирівна | ЗОШ № 6 | 9 | ІІ | Шимчук Л.І. |
8. | Біляк Богдан Тарасович | Ліцей № 8 | 9 | ІІІ | Дацюк В.Г. |
9. | Пазуха Софія Андріївна | Ліцей № 1 | 9 | ІІІ | Шуєва Н.І. |
10. | Смикова Ірина Сергіївна | ЗОШ № 5 | 9 | ІІІ | Альошина Л.Р. |
11. | Корець Дарина Віталіївна | Ліцей № 8 | 10 | І | Кот О.Г. |
12. | Білинська Вікторія Олексіївна | ЗОШ № 2 | 10 | ІІ | Цеголко Л.С. |
13. | Волосатова Олександра Володимирівна | ЗОШ № 8 | 10 | ІІІ | Волосатова Н.Ф. |
14. | Самох Ваннеса Борисівна | ЗОШ № 2 | 10 | ІІІ | Цеголко Л.С. |
15. | Грицак Ілля Володимирович | Ліцей № 8 | 10 | ІІІ | Кот О.Г. |
16. | Лукашук Андрій Васильович | ЗОШ № 2 | 11 | І | Цеголко Л.С. |
17. | Наумчук Дарина Олександрівна | ЗОШ № 5 | 11 | ІІ | Альошина Л.Р. |
18. | Думич Тетяна Миколаївна | Ліцей № 8 | 11 | ІІІ | Дацюк В.Г. |
19. | Янець Маргарита Віталіївна | ЗОШ № 6 | 11 | ІІІ | Шимчук Л.І. |
Коментарi