Підсумки ІІ етапу олімпіади з німецької мови

23 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, у якій взяв участь 21 школяр 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 9 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 3 учні, ІІІ місце – 2 учні).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 8, ІІ – ліцею № 1, ІІІ – ЗОШ № 6.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови, а саме:

за зайняте І місце:

Присяжнюк Анастасію Дмитрівну, 8 клас, ліцей № 8;

Ришитюк Анастасію Василівну, 9 клас, ліцей № 1;

Борисюк Вікторію Миколаївну, 10 клас, ліцей № 1;

Попович Тетяну Володимирівну, 11 клас, ліцей № 8;

за зайняте ІІ місце:

Сокальського Ярослава Ігоровича, 8 клас, ліцей № 1;

Іщика Антона Олеговича, 9 клас, ЗОШ № 6;

Лопошу Максима Вадимовича, 10 клас, ліцей № 8;

за зайняте ІІІ місце:

Кінащук Наталію Валентинівну, 8 клас, ліцей № 1;

Кулик Анну Олександрівну, 9 клас, ліцей № 8.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови у 2019-2020 н.р.

Німецька мова
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
Ліцей № 1 6 4 2 1 1 14 2,3 ІІ
ЗОШ № 2
ЗОШ № 3 2 0 0 0 ІV-VІ
ЗОШ № 4 1 0 0 0 ІV-VІ
ЗОШ № 5
ЗОШ № 6 6 1 1 3 0,5 ІІІ
ЗОШ № 7 1 0 0 0 ІV-VІ
ЗОШ № 8
Ліцей № 8 5 4 2 1 1 14 2,8 І
Разом 21 9 4 3 2

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Присяжнюк Анастасія Дмитрівна ліцей № 8 8 І Матіюк Ю.В.
2. Сокальський Ярослав Ігорович ліцей № 1 8 ІІ Омелянчук Н.І.
3. Кінащук Наталія Володимирівна ліцей № 1 8 ІІІ Омелянчук Н.І.
4. Ришитюк Анастасія Василівна ліцей № 1 9 І Козачук О.М.
5. Іщик Антон Олегович ЗОШ № 6 9 ІІ Киричук М.П.
6. Кулик Анна Олександрівна ліцей № 8 9 ІІІ Матіюк Ю.В.
7. Борисюк Вікторія Миколаївна ліцей № 1 10 І Омелянчук Н.І.
8. Лопоша Максим Вадимович ліцей № 8 10 ІІ Матіюк Ю.В.
9. Попович Тетяна Володимирівна ліцей № 8 11 І Матіюк Ю.В.
Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.