Підсумки ІІ етапу олімпіади з інформатики

30 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, у якій взяли участь 23 школярі 9-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 10 учнів (І місце –3 учні, ІІ – 3 учні, ІІІ – 4 учні).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 8, ІІ – ЗОШ № 2, ІІІ – ЗОШ № 3.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики, а саме:

за зайняте І місце:

Дикого Романа Юрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Тимощук Меланію Ігорівну, 10 (9) клас, ліцей № 8;

Голяна Олега Олеговича, 11 клас, ЗОШ № 3;

за зайняте ІІ місце:

Дердюка Юрія Сергійовича, 9 клас, ліцей № 1;

Пріму Дмитра Ігоровича, 10 клас, ЗОШ № 7;

Лопошу Максима Вадимовича, 11 клас, ліцей № 8;

за зайняте ІІІ місце:

Касянюка Владислава Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 3;

Лукашука Андрія Васильовича, 11 клас, ЗОШ № 2;

Вармс-Бехера Дмитрія Олеговича, 11 клас, ЗОШ № 6;

Мацьоху Анну Валентинівну, 11 клас, ліцей № 1.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників.

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2019-2020 н.р.

Інформатики
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 3 2 - 1 1 4 1,33 ІV
ЗОШ № 2 2 2 1 - 1 6 3,0 ІІ
ЗОШ № 3 3 2 1 - 1 6 2,0 ІІІ
ЗОШ № 4 3 0 - - - 0 0 VІІ-ІХ
ЗОШ № 5 1 0 - - - 0 0 VІІ-ІХ
ЗОШ № 6 3 1 - - 1 1 0,33
ЗОШ № 7 3 1 - 1 - 3 1,0 V
ЗОШ № 8 3 0 - - - 0 0 VІІ-ІХ
ліцей № 8 2 2 1 1 - 8 4,0 І
Усього 23 10 3 3 4 - -

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Дикий Роман Юрійович ЗОШ № 2 9 І Пучковська Т.В.
2. Дердюк Юрій Сергійович ліцей № 1 9 ІІ Пашинська О.Л.
3. Касянюк Владислав Олександрович ЗОШ № 3 9 ІІІ Киричук А.М.
4. Тимощук Меланія Ігорівна ліцей № 8 10 (9) І Житнецька Н.А.
5. Пріма Дмитро Ігорович ЗОШ № 7 10 ІІ Ягодська Т.А.
6. Голян Олег Олегович ЗОШ № 3 11 І Киричук А.М.
7. Лопоша Максим Вадимович ліцей № 8 11 ІІ Ільїна Т.В.
8. Лукашук Андрій Васильович ЗОШ № 2 11 ІІІ Пучковська Т.В.
9. Вармс-Бехер Дмитрій Олегович ЗОШ № 6 11 ІІІ Мартин Ю.С.
10. Мацьоха Анна Валентинівна ліцей № 1 11 ІІІ Пашинська О.Л.
Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.