Підсумки ІІ етапу олімпіади з англійської мови

7 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, у якій взяли участь 43 школярі 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. За підсумками журі переможцем став 21 учень (І місце – 4 учні, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 12 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 8, ІІ – ЗОШ № 7, ІІІ – ліцею № 1.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, а саме:

за зайняте І місце:

Зваду Анну Юріївну, 8 клас, ліцей № 8;

Ришитюк Анастасію Василівну, 9 клас, ліцей № 1;

Ткачук Юлію Володимирівну, 10 клас, ЗОШ № 7;

Литвинюк Ірину Юріївну, 11 клас, ЗОШ № 7;

за зайняте ІІ місце:

Івчик Вікторію В’ячеславівну, 8 клас, ЗОШ № 5;

Винницького Василя Ігоровича, 8 клас, ліцей № 8;

Кулик Анну Олександрівну, 9 клас, ліцей № 8;

Борисюк Вікторію Миколаївну, 10 клас, ліцей № 1;

Лучинець Ольгу Русланівну, 11 клас, ЗОШ № 3;

за зайняте ІІІ місце:

Піжука Романа Олександровича, 8 клас, ліцей № 1;

Смалюк Альону Андріївну, 8 клас, ЗОШ № 8;

Хомик Марію Святославівну, 8 клас, ліцей № 1;

Савченко Анастасію Павлівну, 9 клас, ліцей № 1;

Заболоцьку Софію Олександрівну, 9 клас, ЗОШ № 8;

Фляк Діану Володимирівну, 9 клас, ЗОШ № 6;

Шостак Марту Олегівну, 10 клас, ліцей № 1;

Лахманову Катерину Юріївну, 10 клас, ліцей № 1;

Ошкалюка Артема Вікторовича, 10 клас, ліцей № 8;

Бобович Діану Валеріївну, 11 клас, ліцей № 1;

Вербицьку Маряну Юріївну, 11 клас, ЗОШ № 5;

Попович Тетяну Володимирівну, 11 клас, ліцей № 8.

Вітаємо переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2019-2020 н.р.

Англійська мова
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 9 8 1 1 6 14 1,56 ІІІ
ЗОШ № 2 4 - - - - 0 0 VІІІ-ІХ
ЗОШ № 3 5 1 - 1 - 3 0,6 V
ЗОШ № 4 4 - - - - 0 0 VІІІ-ІХ
ЗОШ № 5 4 2 - 1 1 4 1,0 ІV
ЗОШ № 6 4 1 - - 1 1 0,25 VІІ
ЗОШ № 7 4 2 2 - - 10 2,5 ІІ
ЗОШ № 8 4 2 - - 2 2 0,5
ліцей № 8 5 5 1 2 2 13 2,6 І
Разом 43 21 4 5 12 - - -

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2019-2020 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Звада Анна Юріївна ліцей № 8 8 І Решетовська В.П.
2. Івчик Вікторія В’ячеславівна ЗОШ № 5 8 ІІ Ленчук О.Й.
3. Винницький Василь Ігорович ліцей № 8 8 ІІ Решетовська В.П.
4. Піжук Роман Олександрович ліцей № 1 8 ІІІ Ковтун С.З.
5. Смалюк Альона Андріївна ЗОШ № 8 8 ІІІ Кужель З.Л.
6. Хомик Марія Святославівна ліцей № 1 8 ІІІ Ковтун С.З.
7. Ришитюк Анастасія Василівна ліцей № 1 9 І Герасимчук Л.Є.
8. Кулик Анна Олександрівна ліцей № 8 9 ІІ Решетовська В.П.
9. Савченко Анастасія Павлівна ліцей № 1 9 ІІІ Герасимчук Л.Є.
10. Заболоцька Софія Олександрівна ЗОШ № 8 9 ІІІ Цікра О.Є.
11. Фляк Діана Володимирівна ЗОШ № 6 9 ІІІ Бойко М.Ю.
12. Ткачук Юлія Володимирівна ЗОШ № 7 10 І Хомик І.В.
13. Борисюк Вікторія Миколаївна ліцей № 1 10 ІІ Степанчук Г.В.
14. Шостак Марта Олегівна ліцей № 1 10 ІІІ Степанчук Г.В.
15. Лахманова Катерина Юріївна ліцей № 1 10 ІІІ Степанчук Г.В.
16. Ошкалюк Артем Вікторович ліцей № 8 10 ІІІ Ступчик З.Р.
17. Литвинюк Ірина Юріївна ЗОШ № 7 11 І Хомик І.В.
18. Лучинець Ольга Русланівна ЗОШ № 3 11 ІІ Лучко Т.С.
19. Бобович Діана Валеріївна ліцей № 1 11 ІІІ Лебедь Л.В
20. Вербицька Мар’яна Юріївна ЗОШ № 5 11 ІІІ Ленчук О.Й.
21. Попович Тетяна Володимирівна ліцей № 8 11 ІІІ Ступчик З.Р.
Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.