Підсумки ІІ етапу олімпіади з фізики

7 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, у якій взяли участь 44 школярі 7-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 17 учнів (І місце – 5 учнів, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 7 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 1, ІІ – ЗОШ № 2, ІІІ – ЗОШ № 3.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, а саме:

за зайняте І місце:

Коренгу Вікторію Валеріївну, 7 клас, ліцей № 1;

Осадчука Владислава Володимировича, 8 клас, ліцей № 8;

Дикого Романа Юрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Бабійчук Марію Борисівну, 10 клас, ліцей № 1;

Вдовина Андрія Вадимовича, 11 клас, ліцей № 1;

за зайняте ІІ місце:

Нарбута Василя Дмитровича, 7 клас, ЗОШ № 2;

Злотка Олексія Івановича, 8 клас, ліцей № 1;

Світящука Назара Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 3;

Корнещука Олександра Миколайовича, 10 клас, ЗОШ № 5;

Тарасенко Анастасію Олегівну, 11 клас, ЗОШ № 8;

за зайняте ІІІ місце:

Оксентюка Кирила Валерійовича, 7 клас, ЗОШ № 3;

Гловацьку Владиславу Володимирівну, 7 клас, ЗОШ № 7;

Комарницького Дениса Олеговича, 7 клас, ЗОШ № 4;

Ковалюка Станіслава Олеговича, 8 клас, ліцей № 1;

Цигана Василя Васильовича, 8 клас, ЗОШ № 3;

Кушіль Олександру Валеріївну, 9 клас, ліцей № 1;

Шевчика Павла Анатолійовича, 10 клас, ЗОШ № 3.

Вітаємо переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2019-2020 н.р.

Фізика
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 7 6 3 1 2 20 2,86 І
ЗОШ № 2 5 2 1 1 8 1,6 ІІ
ЗОШ № 3 5 4 1 3 6 1,2 ІІІ
ЗОШ № 4 4 1 1 1 0,25 VІІ-VІІІ
ЗОШ № 5 5 1 1 3 0,6 V-VІ
ЗОШ № 6 5 0 0 ІХ
ЗОШ № 7 4 1 1 1 0,25 VІІ-VІІІ
ЗОШ № 8 5 1 1 3 0,6 V-VІ
ліцей № 8 5 1 1 5 1,0 ІV
Разом 44 17 5 5 7

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики у 2019-2020 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Коренга Вікторія Валеріївна ліцей № 1 7 І Патіюк І.Ю.
2. Нарбут Василь Дмитрович ЗОШ № 2 7 ІІ Дика Л.В.
3. Оксентюк Кирил Валерійович ЗОШ № 3 7 ІІІ Виклюк О.Ф.
4. Гловацька Владислава Володимирівна ЗОШ № 7 7 ІІІ Саюк Н.В.
5. Комарницький Денис Олегович ЗОШ № 4 7 ІІІ Музичук І.В.
6. Осадчук Владислав Володимирович ліцей № 8 8 І Петрович А.К.
7. Злотко Олексій Іванович ліцей № 1 8 ІІ Патіюк І.Ю.
8. Ковалюк Станіслав Олегович ліцей № 1 8 ІІІ Патіюк І.Ю.
9. Циган Василь Васильович ЗОШ № 3 8 ІІІ Шинкарук З.В.
10. Дикий Роман Юрійович ЗОШ № 2 9 І Дика Л.В.
11. Світящук Назар Олександрович ЗОШ № 3 9 ІІ Мороз Ю.К.
12. Кушіль Олександра Валеріївна ліцей № 1 9 ІІІ Зелінська Г.К.
13. Бабійчук Марія Борисівна ліцей № 1 10 І Зелінська Г.К.
14. Корнещук Олександр Миколайович ЗОШ № 5 10 ІІ Гордійчук Л.В.
15. Шевчик Павло Анатолійович ЗОШ № 3 10 ІІІ Мороз Ю.К.
16. Вдовин Андрій Вадимович ліцей № 1 11 І Зелінська Г.К.
17. Тарасенко Анастасія Олегівна ЗОШ № 8 11 ІІ Слободян В.І.
Кiлькiсть переглядiв: 213

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.