Підсумки ІІ етапу олімпіади з географії
7 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяли участь 39 школярів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.
За підсумками журі переможцями стали 19 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 10 учнів).
Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 1, ІІ – ліцею № 8, ІІІ – ЗОШ № 7.
Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, а саме:
за зайняте І місце:
Ільченко Марію-Катерину Юріївну, 8 клас, ліцей № 1;
Вербицького Артема Віталійовича, 9 клас, ліцей № 1;
Яриніч Ольгу Олександрівну, 10 клас, ліцей № 1;
Бабарик Дарину Олександрівну, 11 клас, ліцей № 1;
за зайняте ІІ місце:
Бучака Антонія Тарасовича, 8 клас, ліцей № 8;
Старицьку Оксану Романівну, 8 клас, ліцей № 1;
Климчука Романа Руслановича, 9 клас, ЗОШ № 7;
Назарук Софію Валентинівну, 10 клас, ЗОШ № 6;
Гіналюка Дмитра Сергійовича, 11 клас, ліцей № 1;
за зайняте ІІІ місце:
Монця Арсена Вікторовича, 8 клас, ліцей № 8;
Шалину Надію Тарасівну, 8 клас, ЗОШ № 7;
Любежаніна Віталія Володимировича, 8 клас, ЗОШ № 3;
Поліщука Владислава Юрійовича, 9 клас, ліцей № 8;
Голованську Ангеліну Олександрівну, 9 клас, ЗОШ № 6;
Пріму Дмитра Ігоровича, 10 клас, ЗОШ № 7;
Сватка Владислава Вадимовича, 10 клас, ЗОШ № 4;
Старицького Олександра Романовича, 11 клас, ліцей № 1;
Лукашука Андрія Васильовича, 11 клас, ЗОШ № 2;
Савчук Ліну Вікторівну, 11 клас, ЗОШ № 3.
Вітаємо переможців та їх керівників!
Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2019-2020 н.р.
Географія | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
ліцей № 1 | 7 | 7 | 4 | 2 | 1 | 27 | 3,86 | І |
ЗОШ № 2 | 4 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,25 | VІІ |
ЗОШ № 3 | 4 | 2 | – | – | 2 | 2 | 0,5 | V |
ЗОШ № 4 | 3 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,33 | VІ |
ЗОШ № 5 | 4 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІІІ-ІХ |
ЗОШ № 6 | 5 | 2 | – | 1 | 1 | 4 | 0,8 | ІV |
ЗОШ № 7 | 5 | 3 | – | 1 | 2 | 5 | 1,0 | ІІІ |
ЗОШ № 8 | 4 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІІІ-ІХ |
ліцей № 8 | 3 | 3 | – | 1 | 2 | 5 | 1,67 | ІІ |
Разом | 39 | 19 | 4 | 5 | 10 | – | – | – |
С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2019-2020 навчальному році
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Клас | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Ільченко Марія-Катерина Юріївна | ліцей № 1 | 8 | І | Горбач А.Є. |
2. | Бучак Антоній Тарасович | ліцей № 8 | 8 | ІІ | Бишта О.В. |
3. | Старицька Оксана Романівна | ліцей № 1 | 8 | ІІ | Горбач А.Є. |
4. | Монець Арсен Вікторович | ліцей № 8 | 8 | ІІІ | Бишта О.В. |
5. | Шалина Надія Тарасівна | ЗОШ № 7 | 8 | ІІІ | Карпець Г.В. |
6. | Любежанін Віталій Володимирович | ЗОШ № 3 | 8 | ІІІ | Предко Т.О. |
7. | Вербицький Артем Віталійович | ліцей № 1 | 9 | І | Горбач А.Є. |
8. | Климчук Роман Русланович | ЗОШ № 7 | 9 | ІІ | Карпець Г.В. |
9. | Поліщук Владислав Юрійович | ліцей № 8 | 9 | ІІІ | Бишта О.В. |
10. | Голованська Ангеліна Олександрівна | ЗОШ № 6 | 9 | ІІІ | Матіюк Л.А. |
11. | Яриніч Ольга Олександрівна | ліцей № 1 | 10 | І | Горбач А.Є. |
12. | Назарук Софія Валентинівна | ЗОШ № 6 | 10 | ІІ | Матіюк Л.А. |
13. | Пріма Дмитро Ігорович | ЗОШ № 7 | 10 | ІІІ | Карпець Г.В. |
14. | Сватко Владислав Вадимович | ЗОШ № 4 | 10 | ІІІ | Прядун Т.Ф. |
15. | Бабарик Дарина Олександрівна | ліцей № 1 | 11 | І | Горбач А.Є. |
16. | Гіналюк Дмитро Сергійович | ліцей № 1 | 11 | ІІ | Горбач А.Є. |
17. | Старицький Олександр Романович | ліцей № 1 | 11 | ІІІ | Горбач А.Є. |
18. | Лукашук Андрій Васильович | ЗОШ № 2 | 11 | ІІІ | Карпець М.Р. |
19. | Савчук Ліна Вікторівна | ЗОШ № 3 | 11 | ІІІ | Предко Т.О. |
Коментарi