Підсумки ІІ етапу олімпіади з правознавства
14 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, у якій взяли участь 18 школярів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти.
За підсумками журі переможцями стали 8 учнів (І місце – 2 учні, ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 4 учні).
Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ліцею № 8, ІІІ – ЗОШ № 5.
Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, а саме:
за зайняте І місце:
Федину Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;
Білинську Вікторію Олексіївну, 10 клас, ЗОШ № 2;
за зайняте ІІ місце:
Вітичука Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;
Грицака Іллю Володимировича, 10 клас, ліцей № 8;
за зайняте ІІІ місце:
Біляка Богдана Тарасовича, 9 клас, ліцей № 8;
Пащука Нікіту Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 5;
Дігтяренка Павла Едуардовича, 9 клас, ЗОШ № 7;
Гутовського Сергія Ярославовича, 10 клас, ЗОШ № 4.
ВІТАЄМО переможців та їх керівників!
Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2019-2020 н.р.
Правознавство | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
ліцей № 1 | 2 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ЗОШ № 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | – | 13 | 4,33 | І |
ЗОШ № 3 | 1 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ЗОШ № 4 | 2 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,5 | ІV-V |
ЗОШ № 5 | 1 | 1 | – | – | 1 | 1 | 1,0 | ІІІ |
ЗОШ № 6 | 2 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ЗОШ № 7 | 2 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,5 | ІV-V |
ЗОШ № 8 | 2 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ліцей № 8 | 3 | 2 | – | 1 | 1 | 4 | 1,33 | ІІ |
Разом | 18 | 8 | 2 | 2 | 4 | – | – | – |
С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2019-2020 навчальному році
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Клас | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Федина Максим Андрійович | ЗОШ № 2 | 9 | І | Цеголко Л.С. |
2. | Вітичук Максим Андрійович | ЗОШ № 2 | 9 | ІІ | Цеголко Л.С. |
3. | Біляк Богдан Тарасович | ліцей № 8 | 9 | ІІІ | Кот О.Г. |
4. | Пащук Нікіта Олександрович | ЗОШ № 5 | 9 | ІІІ | Альошина Л.Р. |
5. | Дігтяренко Павло Едуардович | ЗОШ № 7 | 9 | ІІІ | Іщук Є.І. |
6. | Білинська Вікторія Олексіївна | ЗОШ № 2 | 10 | І | Цеголко Л.С. |
7. | Грицак Ілля Володимирович | ліцей № 8 | 10 | ІІ | Кот О.Г. |
8. | Гутовський Сергій Ярославович | ЗОШ № 4 | 10 | ІІІ | Сачук Т.О. |
Коментарi