Підсумки ІІ етапу олімпіади з правознавства

14 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, у якій взяли участь 18 школярів 9-10 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 8 учнів (І місце – 2 учні, ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 4 учні).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ліцею № 8, ІІІ – ЗОШ № 5.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, а саме:

за зайняте І місце:

Федину Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Білинську Вікторію Олексіївну, 10 клас, ЗОШ № 2;

за зайняте ІІ місце:

Вітичука Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Грицака Іллю Володимировича, 10 клас, ліцей № 8;

за зайняте ІІІ місце:

Біляка Богдана Тарасовича, 9 клас, ліцей № 8;

Пащука Нікіту Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 5;

Дігтяренка Павла Едуардовича, 9 клас, ЗОШ № 7;

Гутовського Сергія Ярославовича, 10 клас, ЗОШ № 4.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2019-2020 н.р.

Правознавство
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 2 0 0 VІ-ІХ
ЗОШ № 2 3 3 2 1 13 4,33 І
ЗОШ № 3 1 0 0 VІ-ІХ
ЗОШ № 4 2 1 1 1 0,5 ІV-V
ЗОШ № 5 1 1 1 1 1,0 ІІІ
ЗОШ № 6 2 0 0 VІ-ІХ
ЗОШ № 7 2 1 1 1 0,5 ІV-V
ЗОШ № 8 2 0 0 VІ-ІХ
ліцей № 8 3 2 1 1 4 1,33 ІІ
Разом 18 8 2 2 4

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Федина Максим Андрійович ЗОШ № 2 9 І Цеголко Л.С.
2. Вітичук Максим Андрійович ЗОШ № 2 9 ІІ Цеголко Л.С.
3. Біляк Богдан Тарасович ліцей № 8 9 ІІІ Кот О.Г.
4. Пащук Нікіта Олександрович ЗОШ № 5 9 ІІІ Альошина Л.Р.
5. Дігтяренко Павло Едуардович ЗОШ № 7 9 ІІІ Іщук Є.І.
6. Білинська Вікторія Олексіївна ЗОШ № 2 10 І Цеголко Л.С.
7. Грицак Ілля Володимирович ліцей № 8 10 ІІ Кот О.Г.
8. Гутовський Сергій Ярославович ЗОШ № 4 10 ІІІ Сачук Т.О.
Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.