Підсумки ІІ етапу олімпіади з математики

14 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій взяли участь 80 школярів 4-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 36 учнів (І місце – 8 учнів, ІІ місце – 9 учнів, ІІІ місце – 19 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 1, ІІ і ІІІ місця розділили ЗОШ № 3 і ЗОШ № 4.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, а саме:

за зайняте І місце:

Павлосюка Еріка Андрійовича, 4 клас, ліцей № 1;

Савицького Владислава Ігоровича, 5 клас, ЗОШ № 3;

Самчука Макара Олександровича, 6 клас, ЗОШ № 3;

Пашка Назара Романовича, 7 клас, ЗОШ № 4;

Фулька Юрія Ігоровича, 8 клас, ЗОШ № 5;

Дикого Романа Юрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Бабійчук Марію Борисівну, 10 клас, ліцей № 1;

Тарасенко Анастасію Олегівну, 11 клас, ЗОШ № 8;

за зайняте ІІ місце:

Шарлай Анну Тарасівну, 4 клас, ЗОШ № 4;

Андросова Богдана Сергійовича, 5 клас, ЗОШ № 4;

Ящука Максима Олександровича, 5 клас, ліцей № 8;

Каганюк Дарину Русланівну, 6 клас, ЗОШ № 6;

Коренгу Вікторію Валеріївну, 7 клас, ліцей № 1;

Осадчого Максима Віталійовича, 8 клас, ЗОШ № 7;

Тлумач Наталію Сергіївну, 9 клас, ЗОШ № 5;

Яриніч Ольгу Олександрівну, 10 клас, ліцей № 1;

Вдовина Андрія Вадимовича, 11 клас, ліцей № 1;

за зайняте ІІІ місце:

Храмова Андрія Марковича, 4 клас, ЗОШ № 5;

Шуніборова Аделіна Сергіївну, 4 клас, ЗОШ № 7;

Ігнатюка Матвія Сергійовича, 5 клас, ЗОШ № 6;

Пух Марину Олегівну, 5 клас, ЗОШ № 2;

Осадчука Назара Володимировича, 5 клас, ліцей № 8;

Малишка Давида Олександровича, 6 клас, ліцей № 8;

Наумчука Арсена Олександровича, 6 клас, ЗОШ № 5;

Трофимовича Андрія Ігоровича, 6 клас, ліцей № 1;

Кужелевича Павла Романовича, 7 клас, ЗОШ № 8;

Порческу Валерію Іванівну, 7 клас, ліцей № 8;

Ковтуна Олександра Едуардовича, 8 клас, ліцей № 1;

Осадчука Владислава Володимировича, 8 клас, ліцей № 8;

Кузьмич Софію Юріївну, 8 клас, ЗОШ № 3;

Семенюка Владислава Сергійовича, 9 клас, ЗОШ № 7;

Вербицького Артема Віталійовича, 9 клас, ліцей № 1;

Корнещука Олександра Миколайовича, 10 клас, ЗОШ № 5;

Стельмащук Дарину Сергіївну, 10 клас, ЗОШ № 3;

Антощук Катерину Василівну, 11 клас, ЗОШ № 6;

Демчук Олену Миколаївну, 11 клас, ЗОШ № 4.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019-2020 н.р.

Математика
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 11 8 2 3 3 22 2,0 І
ЗОШ № 2 8 2 1 1 6 0,75 V-VІ
ЗОШ № 3 8 4 2 2 12 1,5 ІІ-ІІІ
ЗОШ № 4 8 4 1 2 1 12 1,5 ІІ-ІІІ
ЗОШ № 5 9 5 1 1 3 11 1,22 ІV
ЗОШ № 6 9 3 1 2 5 0,55 VІІІ-ІХ
ЗОШ № 7 9 3 1 2 5 0,55 VІІІ-ІХ
ЗОШ № 8 8 2 1 1 6 0,75 V-VІ
ліцей № 8 10 5 1 4 7 0,7 VІІ
Разом 80 36 8 9 19

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Павлосюк Ерік Андрійович ліцей № 1 4 І Цвек С.М.
2. Шарлай Анна Тарасівна ЗОШ № 4 4 ІІ Римарчук В.А.
3. Храмов Андрій Маркович ЗОШ № 5 4 ІІІ Мілєвич І.П.
4. Шуніборова Аделіна Сергіївна ЗОШ № 7 4 ІІІ Максюк С.І.
5. Савицький Владислав Ігорович ЗОШ № 3 5 І Денисюк І.О.
6. Андросов Богдан Сергійович ЗОШ № 4 5 ІІ Гончаренко Т.С.
7. Ящук Максим Олександрович ліцей № 8 5 ІІ Уманець О.Є.
8. Ігнатюк Матвій Сергійович ЗОШ № 6 5 ІІІ Пасечник Л.В.
9. Пух Марина Олегівна ЗОШ № 2 5 ІІІ Седлерук Ю.М.
10. Осадчук Назар Володимирович ліцей № 8 5 ІІІ Шевчик З.А.
11. Самчук Макар Олександрович ЗОШ № 3 6 І Корнійчук С.В.
12. Каганюк Дарина Русланівна ЗОШ № 6 6 ІІ Грабар Л.К.
13. Малишко Давид Олександрович ліцей № 8 6 ІІІ Ковальчук Т.М.
14. Наумчук Арсен Олександрович ЗОШ № 5 6 ІІІ Ломанюк Н.В.
15. Трофимович Андрій Ігорович ліцей № 1 6 ІІІ Патіюк І.Ю.
16. Пашко Назар Романович ЗОШ № 4 7 І Романюк С.В.
17. Коренга Вікторія Валеріївна ліцей № 1 7 ІІ Розік Л.В.
18. Кужелевич Павло Романович ЗОШ № 8 7 ІІІ Супрунюк Л.С.
19. Порческу Валерія Іванівна ліцей № 8 7 ІІІ Уманець О.Є.
20. Фулько Юрій Ігорович ЗОШ № 5 8 І Редько О.В.
21. Осадчий Максим Віталійович ЗОШ № 7 8 ІІ Хілько В.І.
22. Ковтун Олександр Едуардович ліцей № 1 8 ІІІ Жидкова Л.М.
23. Осадчук Владислав Володимирович ліцей № 8 8 ІІІ Уманець О.Є.
24. Кузьмич Софія Юріївна ЗОШ № 3 8 ІІІ Ронська Л.С.
25. Дикий Роман Юрійович ЗОШ № 2 9 І Софронюк В.М.
26. Тлумач Наталія Сергіївна ЗОШ № 5 9 ІІ Редько О.В.
27. Семенюк Владислав Сергійович ЗОШ № 7 9 ІІІ Хілько В.І.
28. Вербицький Артем Віталійович ліцей № 1 9 ІІІ Жидкова Л.М.
29. Бабійчук Марія Борисівна ліцей № 1 10 І Розік Л.В.
30. Яриніч Ольга Олександрівна ліцей № 1 10 ІІ Жидкова Л.М.
31. Корнещук Олександр Миколайович ЗОШ № 5 10 ІІІ Редько О.В.
32. Стельмащук Дарина Сергіївна ЗОШ № 3 10 ІІІ Корнійчук С.В.
33. Тарасенко Анастасія Олегівна ЗОШ № 8 11 І Супрунюк Л.С.
34. Вдовин Андрій Вадимович ліцей № 1 11 ІІ Патіюк І.Ю.
35. Антощук Катерина Василівна ЗОШ № 6 11 ІІІ Борис Г.П.
36. Демчук Олена Миколаївна ЗОШ № 4 11 ІІІ Гончаренко Т.С.
Кiлькiсть переглядiв: 200

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.