Підсумки ІІ етапу олімпіади з математики
14 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, у якій взяли участь 80 школярів 4-11 класів закладів загальної середньої освіти.
За підсумками журі переможцями стали 36 учнів (І місце – 8 учнів, ІІ місце – 9 учнів, ІІІ місце – 19 учнів).
Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 1, ІІ і ІІІ місця розділили ЗОШ № 3 і ЗОШ № 4.
Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагороджено учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, а саме:
за зайняте І місце:
Павлосюка Еріка Андрійовича, 4 клас, ліцей № 1;
Савицького Владислава Ігоровича, 5 клас, ЗОШ № 3;
Самчука Макара Олександровича, 6 клас, ЗОШ № 3;
Пашка Назара Романовича, 7 клас, ЗОШ № 4;
Фулька Юрія Ігоровича, 8 клас, ЗОШ № 5;
Дикого Романа Юрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;
Бабійчук Марію Борисівну, 10 клас, ліцей № 1;
Тарасенко Анастасію Олегівну, 11 клас, ЗОШ № 8;
за зайняте ІІ місце:
Шарлай Анну Тарасівну, 4 клас, ЗОШ № 4;
Андросова Богдана Сергійовича, 5 клас, ЗОШ № 4;
Ящука Максима Олександровича, 5 клас, ліцей № 8;
Каганюк Дарину Русланівну, 6 клас, ЗОШ № 6;
Коренгу Вікторію Валеріївну, 7 клас, ліцей № 1;
Осадчого Максима Віталійовича, 8 клас, ЗОШ № 7;
Тлумач Наталію Сергіївну, 9 клас, ЗОШ № 5;
Яриніч Ольгу Олександрівну, 10 клас, ліцей № 1;
Вдовина Андрія Вадимовича, 11 клас, ліцей № 1;
за зайняте ІІІ місце:
Храмова Андрія Марковича, 4 клас, ЗОШ № 5;
Шуніборова Аделіна Сергіївну, 4 клас, ЗОШ № 7;
Ігнатюка Матвія Сергійовича, 5 клас, ЗОШ № 6;
Пух Марину Олегівну, 5 клас, ЗОШ № 2;
Осадчука Назара Володимировича, 5 клас, ліцей № 8;
Малишка Давида Олександровича, 6 клас, ліцей № 8;
Наумчука Арсена Олександровича, 6 клас, ЗОШ № 5;
Трофимовича Андрія Ігоровича, 6 клас, ліцей № 1;
Кужелевича Павла Романовича, 7 клас, ЗОШ № 8;
Порческу Валерію Іванівну, 7 клас, ліцей № 8;
Ковтуна Олександра Едуардовича, 8 клас, ліцей № 1;
Осадчука Владислава Володимировича, 8 клас, ліцей № 8;
Кузьмич Софію Юріївну, 8 клас, ЗОШ № 3;
Семенюка Владислава Сергійовича, 9 клас, ЗОШ № 7;
Вербицького Артема Віталійовича, 9 клас, ліцей № 1;
Корнещука Олександра Миколайовича, 10 клас, ЗОШ № 5;
Стельмащук Дарину Сергіївну, 10 клас, ЗОШ № 3;
Антощук Катерину Василівну, 11 клас, ЗОШ № 6;
Демчук Олену Миколаївну, 11 клас, ЗОШ № 4.
ВІТАЄМО переможців та їх керівників!
Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019-2020 н.р.
Математика | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
ліцей № 1 | 11 | 8 | 2 | 3 | 3 | 22 | 2,0 | І |
ЗОШ № 2 | 8 | 2 | 1 | – | 1 | 6 | 0,75 | V-VІ |
ЗОШ № 3 | 8 | 4 | 2 | – | 2 | 12 | 1,5 | ІІ-ІІІ |
ЗОШ № 4 | 8 | 4 | 1 | 2 | 1 | 12 | 1,5 | ІІ-ІІІ |
ЗОШ № 5 | 9 | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 1,22 | ІV |
ЗОШ № 6 | 9 | 3 | – | 1 | 2 | 5 | 0,55 | VІІІ-ІХ |
ЗОШ № 7 | 9 | 3 | – | 1 | 2 | 5 | 0,55 | VІІІ-ІХ |
ЗОШ № 8 | 8 | 2 | 1 | – | 1 | 6 | 0,75 | V-VІ |
ліцей № 8 | 10 | 5 | – | 1 | 4 | 7 | 0,7 | VІІ |
Разом | 80 | 36 | 8 | 9 | 19 | – | – | – |
С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у 2019-2020 навчальному році
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Клас | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Павлосюк Ерік Андрійович | ліцей № 1 | 4 | І | Цвек С.М. |
2. | Шарлай Анна Тарасівна | ЗОШ № 4 | 4 | ІІ | Римарчук В.А. |
3. | Храмов Андрій Маркович | ЗОШ № 5 | 4 | ІІІ | Мілєвич І.П. |
4. | Шуніборова Аделіна Сергіївна | ЗОШ № 7 | 4 | ІІІ | Максюк С.І. |
5. | Савицький Владислав Ігорович | ЗОШ № 3 | 5 | І | Денисюк І.О. |
6. | Андросов Богдан Сергійович | ЗОШ № 4 | 5 | ІІ | Гончаренко Т.С. |
7. | Ящук Максим Олександрович | ліцей № 8 | 5 | ІІ | Уманець О.Є. |
8. | Ігнатюк Матвій Сергійович | ЗОШ № 6 | 5 | ІІІ | Пасечник Л.В. |
9. | Пух Марина Олегівна | ЗОШ № 2 | 5 | ІІІ | Седлерук Ю.М. |
10. | Осадчук Назар Володимирович | ліцей № 8 | 5 | ІІІ | Шевчик З.А. |
11. | Самчук Макар Олександрович | ЗОШ № 3 | 6 | І | Корнійчук С.В. |
12. | Каганюк Дарина Русланівна | ЗОШ № 6 | 6 | ІІ | Грабар Л.К. |
13. | Малишко Давид Олександрович | ліцей № 8 | 6 | ІІІ | Ковальчук Т.М. |
14. | Наумчук Арсен Олександрович | ЗОШ № 5 | 6 | ІІІ | Ломанюк Н.В. |
15. | Трофимович Андрій Ігорович | ліцей № 1 | 6 | ІІІ | Патіюк І.Ю. |
16. | Пашко Назар Романович | ЗОШ № 4 | 7 | І | Романюк С.В. |
17. | Коренга Вікторія Валеріївна | ліцей № 1 | 7 | ІІ | Розік Л.В. |
18. | Кужелевич Павло Романович | ЗОШ № 8 | 7 | ІІІ | Супрунюк Л.С. |
19. | Порческу Валерія Іванівна | ліцей № 8 | 7 | ІІІ | Уманець О.Є. |
20. | Фулько Юрій Ігорович | ЗОШ № 5 | 8 | І | Редько О.В. |
21. | Осадчий Максим Віталійович | ЗОШ № 7 | 8 | ІІ | Хілько В.І. |
22. | Ковтун Олександр Едуардович | ліцей № 1 | 8 | ІІІ | Жидкова Л.М. |
23. | Осадчук Владислав Володимирович | ліцей № 8 | 8 | ІІІ | Уманець О.Є. |
24. | Кузьмич Софія Юріївна | ЗОШ № 3 | 8 | ІІІ | Ронська Л.С. |
25. | Дикий Роман Юрійович | ЗОШ № 2 | 9 | І | Софронюк В.М. |
26. | Тлумач Наталія Сергіївна | ЗОШ № 5 | 9 | ІІ | Редько О.В. |
27. | Семенюк Владислав Сергійович | ЗОШ № 7 | 9 | ІІІ | Хілько В.І. |
28. | Вербицький Артем Віталійович | ліцей № 1 | 9 | ІІІ | Жидкова Л.М. |
29. | Бабійчук Марія Борисівна | ліцей № 1 | 10 | І | Розік Л.В. |
30. | Яриніч Ольга Олександрівна | ліцей № 1 | 10 | ІІ | Жидкова Л.М. |
31. | Корнещук Олександр Миколайович | ЗОШ № 5 | 10 | ІІІ | Редько О.В. |
32. | Стельмащук Дарина Сергіївна | ЗОШ № 3 | 10 | ІІІ | Корнійчук С.В. |
33. | Тарасенко Анастасія Олегівна | ЗОШ № 8 | 11 | І | Супрунюк Л.С. |
34. | Вдовин Андрій Вадимович | ліцей № 1 | 11 | ІІ | Патіюк І.Ю. |
35. | Антощук Катерина Василівна | ЗОШ № 6 | 11 | ІІІ | Борис Г.П. |
36. | Демчук Олена Миколаївна | ЗОШ № 4 | 11 | ІІІ | Гончаренко Т.С. |
Коментарi