Підсумки ІІ етапу олімпіади з трудового навчання

21 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій), у якій взяли участь 27 школярів 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 12 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 4 учні, ІІІ місце – 4 учні).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 8, ІІ – ЗОШ № 5, ІІІ – ЗОШ № 6.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, а саме:

за зайняте І місце:

Хом’як Юлію Русланівну, 9 клас, ЗОШ № 5;

Вознюка Назара Анатолійовича, 9 клас, ліцей № 8;

Кузьмич Софію Віталіївну, 11 клас, ЗОШ № 6;

Федину Максима Андрійовича, 11 клас, ЗОШ № 2;

за зайняте ІІ місце:

Лагуняк Христину Михайлівну, 9 клас, ліцей № 8;

Світящука Назара Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 3;

Кондратюк Ганну Андріївну, 11 клас, ЗОШ № 5;

Мартинюка Богдана Ігоровича, 11 клас, ЗОШ № 7;

за зайняте ІІІ місце:

Гидзун Марію Віталіївну, 9 клас, ЗОШ № 7;

Кушнерук Наталію Павлівну, 9 клас, ЗОШ № 4;

Вигорія Тимофія Тарасовича, 9 клас, ЗОШ № 8;

Грошева Владислава Євгеновича, 9 клас, ЗОШ № 5.

ВІТАЄМО переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) у 2019-2020 н.р.

Трудове навчання (технології)
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 2 0 0 ІХ
ЗОШ № 2 4 1 1 5 1,25 ІV
ЗОШ № 3 4 1 1 3 0,75
ЗОШ № 4 2 1 1 1 0,5 VІІ-VІІІ
ЗОШ № 5 4 3 1 1 1 9 2,25 ІІ
ЗОШ № 6 3 1 1 5 1,67 ІІІ
ЗОШ № 7 4 2 1 1 4 1,0 V
ЗОШ № 8 2 1 1 1 0,5 VІІ-VІІІ
ліцей № 8 2 2 1 1 6 3,0 І
Разом 27 12 4 4 4 -
Технічна праця
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 1 0 0 VІІ-ІХ
ЗОШ № 2 2 1 1 5 2,5 ІІ
ЗОШ № 3 2 1 1 3 1,5 ІІІ-ІV
ЗОШ № 4 1 0 0 VІІ-ІХ
ЗОШ № 5 2 1 1 1 0,5
ЗОШ № 6 1 0 0 VІІ-ІХ
ЗОШ № 7 2 1 1 3 1,5 ІІІ-ІV
ЗОШ № 8 1 1 1 1 1,0 V
ліцей № 8 1 1 1 5 5,0 І
Разом 13 6 2 2 2
Обслуговуюча праця
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 1 0 0 VІ-ІХ
ЗОШ № 2 2 0 0 VІ-ІХ
ЗОШ № 3 2 0 0 VІ-ІХ
ЗОШ № 4 1 1 1 1 1,0 ІV
ЗОШ № 5 2 2 1 1 6 3,0 І-ІІ
ЗОШ № 6 2 1 1 5 2,5 ІІІ
ЗОШ № 7 2 1 1 1 0,5 V
ЗОШ № 8 1 0 0 VІ-ІХ
ліцей № 8 1 1 1 3 3,0 І-ІІ
Разом 14 6 2 2 2

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології) у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Хом’як Юлія Русланівна ЗОШ № 5 9 І Вітюк Р.О.
2. Лагуняк Христина Михайлівна ліцей № 8 9 ІІ Малєва Т.Я.
3. Гидзун Марія Віталіївна ЗОШ № 7 9 ІІІ Потапова Т.І.
4. Кушнерук Наталія Павлівна ЗОШ № 4 9 ІІІ Пригарська Н.А.
5. Вознюк Назар Анатолійович ліцей № 8 9 І Уманець Є.А.
6. Світящук Назар Олександрович ЗОШ № 3 9 ІІ Смаль І.Г.
7. Вигорій Тимофій Тарасович ЗОШ № 8 9 ІІІ Палій В.А.
8. Грошев Владислав Євгенович ЗОШ № 5 9 ІІІ Романів І.М. Кльофа В.М.
9. Кузьмич Софія Віталіївна ЗОШ № 6 11 І Тимофєєва Н.Є.
10. Кондратюк Ганна Андріївна ЗОШ № 5 11 ІІ Вітюк Р.О.
11. Федина Максим Андрійович ЗОШ № 2 11 І Бондарчук В.Є.
12. Мартинюк Богдан Ігорович ЗОШ № 7 11 ІІ Янюк О.М.
Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.