Підсумки І (міського) етапу турніру юних істориків

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 20.02.2020р. №72 «Про проведення І (міського) етапу турніру юних істориків» на базі ЗОШ №3 28.02.2020р. було проведено міський етап турніру, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, особисту оцінку подіям і фактам, знання історичних постатей, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання.

Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради команди-переможці міського турніру, а саме:

За зайняте І місце команду ліцею №8 у складі:

Вознюка Максима, учня 11 класу;

Думич Тетяни, учениці 11 класу;

Смикової Дарини, учениці 11 класу;

Корець Дарини, учениці 10 класу;

Біляка Богдана, учня 9 класу.

Керівник команди Дацюк В.Г.

За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №2 у складі:

Лукашука Андрія, учня 11 класу;

Вронського Назара, учня 10 класу;

Федини Максима, учня 9 класу;

Питель Діани, учениці 9 класу;

Ришитюка Максима, учня 10 класу.

Керівник команди Софронюк І.О.

За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №3 у складі:

Лучинець Ольги, учениці 11 класу;

Савчук Ліни, учениці 11 класу;

Терещук Валерії, учениці 10 класу;

Піменова Станіслава, учня 10 класу;

Стельмащук Дарини, учениці 10 класу.

Керівник команди Крисюк А.О.

За зайняте ІІІ місце команду ліцею №1 у складі:

Галкіна Владислава, учня 11 класу;

Бабарик Дарини, учениці 11 класу;

Ушакова Андрія, учня 8 класу;

Янощук Марти, учениці 10 класу;

Пазухи Софії, учениці 9 класу.

Керівники команди Ткачук Т.Г.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №7 у складі:

Сологуба Олександра, учня 11 класу;

Ревич Олександри, учениці 11 класу;

Кулікової Світлани, учениці 11 класу;

Мойсєєва Владислава, учня 11 класу;

Парамонової Анастасії, учениці 10 класу.

Керівник команди Скібіцька Н.С.

За результативну підготовку учнів до І (міського) етапу турніру оголосили подяку таким учителям історії:

Дацюк В.Г., ліцей №8;

Ткачук Т.Г., ліцей №1;

Скібіцькій Н.С., ЗОШ №7;

Софронюку І.О., ЗОШ №2;

Крисюк А.О., ЗОШ №3.

Школа К-сть балів Місце
Ліцей №1 2352 ІІІ
ЗОШ №2 2355 ІІ
ЗОШ №3 2366 ІІ
ЗОШ №4 2265 УІ-УІІ
ЗОШ №5 2270 У
ЗОШ №6 2313 ІУ
ЗОШ №7 2321 ІІІ
ЗОШ №8 2265 УІ-УІІ
Ліцей №8 2409 І
Кiлькiсть переглядiв: 71

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.