УСІ УЧНІ НАШОЇ ГРОМАДИ - НАША ГОРДІСТЬ! АЛЕ Є ТІ - ХТО НАША СЛАВА!

У приміщенні НЦДЮТ відбулося вшанування учнів, які здобули перемоги на обласних етапах учнівських олімпіад, конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт, предметних турнірів та мистецьких фестивалів.На початку заходу присутні вшанували пам’ять наших Захисників, завдяки яким ми маємо змогу жити й працювати. Присутніх привітали міський голова Борис Карпус та начальник управління освіти Сергій Мороз. Учням були вручені грошові винагороди,Їх отримали:

Вербицький Артем Віталійович, учень 11 класу ліцею №1, за зайняті І місце в обласній олімпіаді з астрономії та ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії

Коренга Вікторія Валеріївна, учениця 9 класу ліцею №1, за зайняті І місце в обласній олімпіаді з географії та ІІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови

Васюхно Аделаїда Валентинівна, учениця 11 класу ліцею №1, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови

Яницька Юліана Миколаївна, учениця 8 класу ліцею №1, за зайняте І місце в обласній олімпіаді з географії

Ільченко Марія Юріївна, учениця 10 класу ліцею №1, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії

Ришитюк Анастасія Василівна, учениця 11 класу ліцею №1, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з німецької мови

Ткачук Таїна Мирославівна, учениця 9 класу ліцею №1, за зайняте І місце в обласній олімпіаді з французької мови

Бабійчук Петро Борисович, учень 10 класу ліцею №1, за зайняте І місце в обласній олімпіаді з французької мови

Дикий Роман Юрійович, учень 11 класу ліцею №2, за зайняті ІІ місця в обласній олімпіаді з математики та астрономії, ІІІ місця в обласній олімпіаді з фізики та інформатики, ІІІ місце в обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів

Нарбут Василь Дмитрович, учень 9 класу ліцею №2, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з математики

Власюк Мілана Віталіївна, учениця 10 класу ліцею №2, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з польської мови

Вітичук Максим Андрійович, учень 11 класу ліцею №2, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з польської мови

Гутовська Юлія Ярославівна, учениця 10 класу ліцею №2, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з правознавства

Федина Максим Андрійович, учень 11 класу ліцею №2, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з правознавства

Світящук Назар Олександрович, учень 11 класу ліцею №3, за зайняті ІІ місця в обласній олімпіаді з фізики та астрономії

Любежанін Віталій Володимирович, учень 10 класу ліцею №3, за зайняте ІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Панько Сергій Олексійович, учень 10 класу ліцею №4, за зайняті ІІ місце в обласній олімпіаді з біології та ІІІ місце в обласній олімпіаді з хімії

Губерук Руслан Володимирович, учень 8 класу ліцею №4, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з математики

Лавренюк Тарас Андрійович, учень 8 класу ліцею №4, за зайняте І місце в обласній олімпіаді з біології

Комарницький Денис Олегович, учень 9 класу ліцею №4, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з біології

Флісюк Ангеліна Сергіївна, учениця 9 класу ліцею №4, за зайняте ІІІ місце в обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів

Пащук Нікіта Олександрович, учень 11 класу ліцею №5, за зайняті ІІ місце в обласній олімпіаді з історії та ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Хомяк Юлія Русланівна, учениця 11 класу ліцею №5, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з обслуговуючої праці

Титаренко Катерина Василівна, учениця 11 класу ліцею №5, за зайняті ІІІ місця в обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів в командному та особистому заліку

Грищук Денис Васильович, учень 11 класу ліцею №5, за зайняте ІІІ місце в обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів

Ференц Вероніка Анатоліївна, учениця 9 класу ліцею №6, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з хімії

Фляк Діана Володимирівна, учениця 11 класу ліцею №6, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови

Лісовський Євгеній Вячеславович, учень 11 класу ліцею №6, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з технічної праці

Петронюк Христина Віталіївна, учениця 11 класу ліцею №6, за зайняте ІІІ місце в обласному турнірі юних винахідників і раціоналізаторів

Мельник Олександр Сергійович, учень 9 класу ліцею №7, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з історії

Лисенко Каміла Олександрівна, учениця 10 класу ліцею №7, за зайняте І місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Монець Арсен Вікторович, учень 10 класу ліцею №8, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови

Звада Анна Юріївна, учениця 10 класу ліцею №8, за зайняте ІІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови

Осадчук Назар Володимирович, учень 7 класу ліцею №8, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з фізики

Винницький Василь Ігорович, учень 10 класу ліцею №8, за зайняті ІІ місце в обласній олімпіаді з історії та ІІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Нестерович Юлія Віталіївна, учениця 9 класу ліцею №8, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з німецької мови

Петров Денис Олександрович, учень 10 класу ліцею №8, за зайняті І місця в обласному турнірі юних інформатиків в командному та особистому заліку

Федонюк Анатолій Миколайович, учень 11 класу ліцею №8, за зайняте І місце в обласному турнірі юних інформатиків

Біляк Богдан Тарасович, учень 11 класу ліцею №8, за зайняте І місце в обласному турнірі юних інформатиків

Подлевська Соломія Романівна, учениця 9 класу Грядівського ліцею, за зайняте ІІ місце в обласній олімпіаді з правознавства

Мужилко Людмила Миколаївна, вихованка Народного гуртка вокально-естрадного співу НЦДЮТ, лауреат обласного фестивалю творчих дітей учасників АТО/ООС «Самоцвіти»

Грищук Денис Віталійович, вихованець Народного гуртка вокально-естрадного співу НЦДЮТ, за зайняте ІІ місце у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»

Здрок Анна Олександрівна, вихованка Народного гуртка вокально-естрадного співу НЦДЮТ, за зайняте І місце у Обласному заочному етапі Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Чисті роси»

Пузанов Анатолій Анатолійович, вихованець гуртка «Юні раціоналізатори» НЦДЮТ, за зайняте ІІ місце у Обласному конкурсі «Космос, людина, духовність»

Охманюк Марія Євгенівна, вихованець гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» НЦДЮТ, за зайняте І місце у Кубку аматорської служби радіозв’язку

Шуба Никита Олександрович, вихованець гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» НЦДЮТ, за зайняте І місце у Кубку аматорської служби радіозв’язку

Гузар Назар Ростиславович, вихованець гуртка «Юні оператори аматорської служби радіозв’язку» НЦДЮТ, за зайняте І місце у Кубку аматорської служби радіозв’язку.

За результативну роботу з обдарованими учнями були відзначені наступні педагоги:

1. Горбач Алла Євгеніївна, вчитель географії Нововолинського ліцею №1.

2. Патіюк Ірина Юріївна, вчитель фізики та астрономії Нововолинського ліцею №1.

3. Пригарська Катерина Вікторівна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №1.

4. Павловська Тетяна Петрівна, вчитель біології Нововолинського ліцею №4.

5. Карпець Галина Володимирівна, вчитель географії Нововолинського ліцею №7.

6. Ільїна Тетяна Володимирівна, вчитель інформатики Нововолинського ліцею №8.

7. Житнецька Наталія Андріївна, вчитель інформатики Нововолинського ліцею №8.

8. Герасимчук Людмила Євгеніївна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №1.

9. Козачук Ольга Михайлівна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №1.

10. Софронюк Віра Михайлівна, вчитель математики Нововолинського ліцею №2.

11. Дика Лариса Володимирівна, вчитель фізики та астрономії Нововолинського ліцею №2.

12. Савчук Наталія Леонідівна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №2.

13. Софронюк Ігор Олександрович, вчитель історії та правознавства Нововолинського ліцею №2.

14. Мороз Юрій Костянтинович, вчитель фізики та астрономії Нововолинського ліцею №3.

15. Касьян Оксана Михайлівна, вчитель біології Нововолинського ліцею №3.

16. Подлевська Оксана Миколаївна, вчитель історії Нововолинського ліцею №5.

17. Вітюк Руслана Олексіївна, вчитель обслуговуючої праці Нововолинського ліцею №5.

18. Степанюк Микола Іванович, вчитель української мови Нововолинського ліцею №8.

19. Петрович Анатолій Кіндратович, вчитель фізики Нововолинського ліцею №8.

20. Кот Оксана Григорівна, вчитель історії Нововолинського ліцею №8.

21. Матіюк Юлія Віталіївна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №8.

22. Максимчук Тетяна Володимирівна, вчитель історії та правознавства Грядівського ліцею.

23. Мороз Алла Григорівна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №1.

24. Пучковська Тетяна Василівна, вчитель інформатики Нововолинського ліцею №2.

25. Ференц Лариса Вікторівна, вчитель хімії Нововолинського ліцею №4.

26. Романюк Світлана Володимирівна, вчитель математики Нововолинського ліцею № 4.

27. Музичук Ірина Василівна, вчитель фізики та астрономії Нововолинського ліцею №4.

28. Гордійчук Василь Федотович, вчитель фізики та астрономії Нововолинського ліцею №5.

29. Сословська Людмила Миколаївна, вчитель хімії Нововолинського ліцею №6.

30. Мелюх Вікторія Володимирівна, вчитель української мови Нововолинського ліцею № 6.

31. Шаравага Олександр Петрович, вчитель технічної праці Нововолинського ліцею №6.

32. Органіста Тетяна Володимирівна, вчитель фізики та астрономії Нововолинського ліцею №6.

33. Іщук Євгенія Іллівна, вчитель історії Нововолинського ліцею №7.

34. Решетовська Вікторія Петрівна, вчитель іноземної мови Нововолинського ліцею №8.

35. Охманюк Євгеній Адамович, керівник гуртка “Юні оператори аматорської служби радіозв’язку”.

36. Кравчук Інна Володимирівна, керівник народного гуртка естрадно-вокального співу.

37. Бортнічук Світлана Степанівна, керівник народного гуртка естрадно-вокального співу.

38. Золотухін Костянтин Сергійович, керівник гуртка “Юні раціоналізатори”.

Вихованці центру подарували чудові патріотичні номери.

Кiлькiсть переглядiв: 19

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.