Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

9 грудня 2017 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, у якій взяли участь 47 школярів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 22 учні (І місце – 5 учнів, ІІ місце – 6 учнів, ІІІ місце – 11 учнів).

Згідно з рейтингом серед шкіл нового типу І місце посіла команда НВК, ІІ – гімназії; серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ місця розділили команди ЗОШ № 3, ІІІ місце зайняла команда ЗОШ № 2.

Члени журі відзначили результативну роботу педагогів у підготовці до участі учнів у ІІ етапі олімпіади з фізики, а саме:

НВК: учителів Патіюк І.Ю. (І місце – 1 учень, ІІ місце – 1 учень), Зелінської Г.К. ( І місце – 1 учень, ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 2: учителя Дикої Л.В. (І місце – 1 учень, ІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 3: учителів Мороза Ю.К. (ІІІ місце – 2 учні), Пасевича П.І. (І місце – 1 учень, ІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 5: учителя Гордійчук Л.В. (ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 6: учителя Органістої Т.В. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 7: учителя Саюк Н.В. (ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 8: учителя Слободяна В.І. (І місце – 1 учень);

гімназії: учителя Петровича А.К. (ІІІ місце – 1 учень).

Дипломами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, а саме:

За зайняте І місце – дипломами І ступеня:

Шабаса Іллю Олеговича, 11 клас, ЗОШ № 3;

Торчила Андрія Вадимовича, 10 клас, НВК;

Тарасенко Анастасію Олегівну, 9 клас, ЗОШ № 8;

Бабійчук Марію Борисівну, 8 клас, НВК;

Дикого Романа Юрійовича, 7 клас, ЗОШ № 2.

За зайняте ІІ місце – дипломами ІІ ступеня:

Циганюка Василя Олександровича, 11 клас, НВК;

Дикого Владислава Віталійовича, 10 клас, ЗОШ № 3;

Вдовина Андрія Вадимовича, 9 клас, НВК;

Корнещука Олександра Миколайовича, 8 клас, ЗОШ № 5;

Вербицького Артема Віталійовича, 7 клас, НВК;

Шпура Андрія Сергійовича, 7 клас, ЗОШ № 5.

За зайняте ІІІ місце – дипломами ІІІ ступеня:

Якобюк Оксану Володимирівну, 11 клас, ЗОШ № 7;

Кантор Анастасію Тарасівну, 11 клас, ЗОШ № 5;

Уманця Мирослава Євгенійовича, 10 клас, гімназія;

Кулікову Світлану Олександрівну, 9 клас, ЗОШ № 7;

Старицького Олександра Романовича, 9 клас, НВК;

Шевчика Павла Анатолійовича, 8 клас, ЗОШ № 3;

Сотнічука Артема Юрійовича, 8 клас, ЗОШ № 5;

Вронського Назара Юрійовича, 8 клас, ЗОШ № 2;

Кушіль Олександру Валеріївну, 7 клас, НВК;

Фляк Діану Володимирівну, 7 клас, ЗОШ № 6;

Світящука Назара Олександровича, 7 клас, ЗОШ № 3.

Кiлькiсть переглядiв: 232

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.