Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

18 листопада 2017 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 83 школяра 4-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

За підсумками журі переможцями стали 39 учнів (І місце – 8 учнів, ІІ – 9 учнів, ІІІ – 22 учні).

Згідно з рейтингом серед шкіл нового типу І місце посіла команда НВК, ІІ – гімназії; серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 5, ІІ – ЗОШ № 3, ІІІ – ЗОШ № 2.

Члени журі відзначили результативну роботу педагогів у підготовці до участі учнів у ІІ етапі олімпіади з української мови та літератури, а саме:

НВК: учителів Грабовської С.В. (ІІ місце – 1 учень), Марчук М.О. (І місце – 1 учень), Хомика С.В. (ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце – І учень), Пікарук Н.М., Марчук М.О. (І місце –1 учень), Хомик І.Р. (ІІІ місце –1 учень);

ЗОШ № 2: учителів Островської А.Л. (І місце – 1 учень, ІІІ місце – 1 учень), Харитонюк О.В. (ІІІ місце – 1 учень), Кобець А.Б. (ІІІ місце – 1 учень), Матейчук С.Г. (ІІІ місце – 1 учень), Джаджі Н.Т. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 3: учителів Зінчук В.М. (І місце – 1 учень), Буковської О.І. (І місце – 1 учень), Гуль І.П. (ІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 4: учителів Грицюк Р.І. (ІІ місце – 1 учень), Царук О.Г. (ІІІ місце – 1 учень), Шкірпан М.Г. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 5: учителів Михайлюк Л.Є. (І місце – 1 учень, ІІІ місце – 2 учні), Фоменко Н.А. (ІІ місце – 1 учень), Барчук А.П. (І місце – 1 учень, ІІІ місце – 1 учень), Вальчук Л.Є. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 6: учителів Кутасевич В.Д. (ІІІ місце – 1 учень), Панасюк В.Т. (І місце – 1 учень), Александрович С.І. (ІІІ місце – 1 учень), Кожуховської А.А. (ІІІ місце – 1 учень), Кутасевич В.Д., Александрович С.І. (ІІІ місце – 1 учень), Кожуховської А.А., Солоненко І.В. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 7: учителів Байди А.С. (ІІІ місце – 1 учень), Костюк О.С., Савчак Л.В. (ІІ місце – 1 учень);

гімназія: учителів Захарчук Є.К. (ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце – 2 учні), Войтович І.Г. (ІІІ місце – 1 учень), Нестерук Л.Р. (ІІ місце – 1 учень).

Дипломами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, а саме:

За зайняте І місце – дипломами І ступеня:

Огерук Анастасію Вікторівну,11 клас, ЗОШ № 5;

Островську Богдану Валеріївну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Наумчук Дарину Олександрівну, 9 клас, ЗОШ № 5;

Яриніч Ольгу Олександрівну, 8 клас, НВК;

Фляк Діану Володимирівну, 7 клас, ЗОШ № 6;

Хомик Марію Святославівну, 6 клас, НВК;

Лошатинського Назара Андрійовича, 5 клас, ЗОШ № 3.

Лозинську Дарину Василівну, 4 клас, ЗОШ № 3.

За зайняте ІІ місце – дипломами ІІ ступеня:

Гладун Єлизавету Олександрівну, 11 клас, гімназія;

Солодуху Софію-Вікторію Сергіївну, 10 клас, ЗОШ № 5;

Попович Тетяну Володимирівну, 9 клас, гімназія;

Найдич Олесю Олександрівну, 8 клас, ЗОШ № 3;

Вербицького Артема Віталійовича, 7 клас, НВК;

Гутовську Юлію Олександрівну, 6 клас, ЗОШ № 4;

Бірюкову Анну Володимирівну, 5 клас, ЗОШ № 7;

Бик Діану Сергіївну, 5 клас, ЗОШ № 3;

Лучинець Вікторію Андріївну, 4 клас, НВК.

За зайняте ІІІ місце – дипломами ІІІ ступеня:

Кобзову Ілону Валентинівну, 11 клас, ЗОШ № 5;

Бакирей Аліну Русланівну, 11 клас, ЗОШ № 2;

Рибіцьку Ірину Миколаївну, 11 клас, ЗОШ № 6;

Лагуняк Олену Михайлівну, 10 клас, гімназія;

Березіну Єлизавету Іванівну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Шпак Катерину Юріївну, 10 клас, НВК;

Янець Маргариту Віталіївну, 9 клас, ЗОШ № 6;

Дейнеку Оксану Володимирівну, 9 клас, гімназія;

Гутовського Сергія Ярославовича, 8 клас, ЗОШ № 4;

Кравчук Христину Олександрівну, 8 клас, ЗОШ № 6;

Кравчук Тетяну Валеріївну, 8 клас, ЗОШ № 5;

Пащука Нікіту Олександровича, 7 клас, ЗОШ № 5;

Вітичук Максима Андрійовича, 7 клас, ЗОШ № 2;

Кушнерук Наталію Павлівну, 7 клас, ЗОШ № 4;

Шкурко Єлизавету Гаррівну, 6 клас, ЗОШ № 2;

Щербакову Дарію Олександрівну, 6 клас, ЗОШ № 6;

Андрусяк Камілу Олександрівну, 6 клас, ЗОШ № 5;

Осіїк Анну Володимирівну, 5 клас, ЗОШ № 2;

Шевченко Максима Олександровича, 5 клас, ЗОШ № 6;

Гаражу Анастасію Андріївну, 5 клас, НВК;

Харів Дарину Русланівну, 4 клас, гімназія;

Кулікову Ірину Олександрівну, 4 клас, ЗОШ № 7.

Кiлькiсть переглядiв: 246

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.