Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

2 грудня 2017 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, у якій взяло участь 38 школярів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 19 учнів (І місце – 4 учні, ІІ – 4 учні, ІІІ – 11 учнів).

Згідно з рейтингом серед шкіл нового типу І місце посіла команда НВК (рейтинг – 2,0); серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 2 (рейтинг – 2,6), ІІ – ЗОШ № 3 (рейтинг – 2,0), ІІІ – ЗОШ № 8 (рейтинг – 1,4).

Члени журі відзначили результативну роботу педагогів у підготовці до участі учнів у ІІ етапі олімпіади з хімії, а саме:

НВК: учителів Купчик Н.І. (І місце – 1 учень, ІІІ місце – 2 учні), Чарука А.М. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 2: учителя Неминущої С.В. (І місце – 2 учні, ІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 3: учителя Виклюк О.Ф. (ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 4: учителя Карпук К.О. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 5: учителя Романіва І.М. (ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 6: учителя Сословської Л.М. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 7: учителя Мазурок Н.М. (ІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 8: учителя Ткачук В.В. (І місце – 1 учень, ІІІ місце – 2 учні).

Дипломами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, а саме:

За зайняте І місце – дипломами І ступеня:

Шакулу Анастасію Русланівну, 11 клас, ЗОШ № 8;

Бутинця Данила Васильовича, 10 клас, НВК;

Вронську Ірину Юріївну, 9 клас, ЗОШ № 2;

Вронського Назара Юрійовича, 8 клас, ЗОШ № 2.

За зайняте ІІ місце – дипломами ІІ ступеня:

Жернову Ірину Сергіївну, 11 клас, ЗОШ № 3;

Островську Богдану Валеріївну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Матисюк Єлизавету Віталіївну, 9 клас, ЗОШ № 7;

Стельмащук Дарину Сергіївну, 8 клас, ЗОШ № 3.

За зайняте ІІІ місце – дипломами ІІІ ступеня:

Феша Сергія Едуардовича, 11 клас, ЗОШ № 5;

Кінах Ангеліну Андріївну, 11 клас, НВК;

Богомолова Валентина Олеговича, 11 клас, ЗОШ № 8;

Павлусь Юліану Володимирівну, 10 клас, ЗОШ № 3;

Матіюка Ореста Андрійовича, 10 клас, ЗОШ № 6;

Тарасенко Анастасію Олегівну, 9 клас, ЗОШ № 8;

Галкіна Владислава Ігоровича, 9 клас, НВК;

Гребеннікова Володимира Сергійовича, 9 клас, ЗОШ № 3;

Чарука Антона Андрійовича, 8 клас, НВК;

Корнещука Олександра Миколайовича, 8 клас, ЗОШ № 5;

Іванчук Ангеліну Олександрівну, 8 клас, ЗОШ № 4.

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.