Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

25 листопада 2017 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, у якій взяли участь 49 школярів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

За підсумками журі переможцями стали 24 учні (І місце – 4 учні, ІІ місце – 7 учнів, ІІІ місце – 13 учнів).

Згідно з рейтингом серед шкіл нового типу І місце посіла команда гімназії, ІІ – НВК; серед загальноосвітніх навчальних закладів І місце зайняла команда ЗОШ № 7, ІІ – ЗОШ № 6, ІІІ – ЗОШ № 5.

Члени журі відзначили результативну роботу педагогів у підготовці до участі учнів у ІІ етапі олімпіади з історії, а саме:

НВК: учителя Шуєвої Н.І. (ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 2: учителів Дацюк А.І. (ІІ місце – 1 учень); Цеголко Л.С. (ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце – 2 учні);

ЗОШ № 3: учителя Рудевич С.І. (ІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 4: учителів Сачук Т.О. (ІІІ місце – 1 учень), Сліпчука О.А. (ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 5: учителя Гримак Є.А. (І місце – 1 учень, ІІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 6: учителя Кравчук О.В. (І місце – 1 учень);

ЗОШ № 7: учителів Скібіцької Н.С. (І місце –1 учень, ІІ місце –1 учень, ІІІ місце – 2 учні), Сибіри О.Ф. (ІІ місце – 1 учень);

ЗОШ № 8: учителів Волосатової Н.Ф. (ІІІ місце – 1 учень), Палія Т.В. (ІІІ місце – 1 учень);

гімназія: учителя Дацюк В.Г. (І місце – 1 учень, ІІ місце – 2 учні, ІІІ місце – 2 учні).

Дипломами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, а саме:

За зайняте І місце – дипломами І ступеня:

Огерук Анастасію Вікторівну, 11 клас, ЗОШ № 5;

Микулич Катерину Ігорівну, 10 клас, гімназія;

Сологуба Олександра Олеговича, 9 клас, ЗОШ № 7;

Кравчук Христину Олександрівну, 8 клас, ЗОШ № 6.

За зайняте ІІ місце – дипломами ІІ ступеня:

Зінчука Віталія Сергійовича, 11 клас, ЗОШ № 7;

Заянчковського Марка Степановича, 10 клас, ЗОШ № 2;

Бусько Марію Іванівну, 10 клас, гімназія;

Лукашука Андрія Васильовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Вознюка Максима Вікторовича, 9 клас, гімназія;

Стельмащук Дарину Сергіївну, 8 клас, ЗОШ № 3;

Мацюк Єлєну Іванівну, 8 клас, ЗОШ № 7.

За зайняте ІІІ місце – дипломами ІІІ ступеня:

Гладун Єлизавету Олександрівну, 11 клас, гімназія;

Мороз Марину Олегівну, 11 клас, ЗОШ № 4;

Богомолова Валентина Олеговича, 11 клас, ЗОШ № 8;

Островську Богдану Валеріївну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Барабаш Ольгу Вікторівну, 10 клас, ЗОШ № 7;

Гидзун Каріну Анатоліївну, 10 клас, ЗОШ № 7;

Галкіна Владислава Ігоровича, 9 клас, НВК;

Луцюк Вікторію Вадимівну, 9 клас, гімназія;

Дородних Назарія Максимовича, 9 клас, НВК;

Гутовського Сергія Ярославовича, 8 клас, ЗОШ № 4;

Самох Ваннесу Борисівну, 8 клас, ЗОШ № 2;

Волосатову Олександру Володимирівну, 8 клас, ЗОШ № 8;

Корнещука Олександра Миколайовича, 8 клас, ЗОШ № 5.

Кiлькiсть переглядiв: 205

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.