Підсумки І (міського) етапу XХІ турніру юних винахідників і раціоналізаторів

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 17 вересня 2018 року №275 «Про проведення І (міського) етапу XХІ турніру юних винахідників і раціоналізаторів» на базі НВК 03.10.2018р. було проведено міський етап турніру, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста. Як і в попередні роки, у турнірі не взяла участь команда технічного відділу НЦДЮТ.

Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, вміння застосовувати знання з фізики, знаходити оригінальні технічні рішення, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання.

Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради команди-переможці міського етапу турніру, а саме:

За зайняте І місце команду ЗОШ №5 у складі:

Манецького Олександра, учня 11 класу;

Корнещука Олександра, учня 9 класу;

Сотнічука Артема, учня 9 класу;

Леонтьєва Андрія, учня 10 класу;

Черненка Дмитрія, учня 10 класу.

Керівник команди Гордійчук В.Ф.

За зайняте ІІ місце команду НВК у складі:

Гіналюка Дмитра, учня 10 класу;

Кущишина Дмитра, учня 10 класу;

Старицького Олександра, учня 10 класу;

Вдовина Андрія, учня 10 класу;

Бабійчук Марії, учениці 9 класу.

Керівник команди Патіюк І.Ю.

За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №4 у складі:

Матвійчук Олександри, учениці 11 класу;

Собчук Юлії, учениці 11 класу;

Гаврилюк Софії, учениці 9 класу;

Сватка Владислава, учня 9 класу;

Лукашука Максима, учня 9 класу.

Керівник команди Музичук І.В.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №2 у складі:

Островської Богдани, учениці 11 класу;

Заянчковського Марка, учня 11 класу;

Лукашука Андрія, учня 10 класу;

Дикого Романа, учня 8 класу.

Керівник команди Дика Л.В.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №3 у складі:

Корнелюка Дмитра, учня 11 класу;

Дикого Владислава, учня 11 класу;

Коляди Кирила, учня 11 класу;

Демчук Юлії, учениці 10 класу;

Шевчика Павла, учня 9 класу.

Керівник команди Мороз Ю.К.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №6 у складі:

Воронюка Дениса, учня 10 класу;

Антощук Катерини, учениці 10 класу;

Щербакової Анастасії, учениці 10 класу;

Лесика Юрія, учня 10 класу.

Керівник команди Органіста Т.В.

За результативну підготовку учнів до І (міського) етапу турніру юних винахідників і раціоналізаторів оголосили подяку таким учителям фізики:

Патіюк І.Ю., Зелінській Г.К., НВК;

Дикій Л.В., ЗОШ №2;

Морозу Ю.К., ЗОШ №3;

Музичук І.В., ЗОШ №4;

Гордійчуку В.Ф., Гордійчук Л.В., ЗОШ №5;

Органісті Т.В., ЗОШ №6.

Школа К-сть балів Місце
НВК 2147 ІІ
ЗОШ №2 2142 ІІІ
ЗОШ №3 2144 ІІІ
ЗОШ №4 2208 II
ЗОШ №5 2225 I
ЗОШ №6 2142 III
ЗОШ №7 2090 V
ЗОШ №8 2044
Гімназія 2114 ІV
Кiлькiсть переглядiв: 99

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.