Підсумки І (міського) етапу XХІ турніру юних винахідників і раціоналізаторів
На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 17 вересня 2018 року №275 «Про проведення І (міського) етапу XХІ турніру юних винахідників і раціоналізаторів» на базі НВК 03.10.2018р. було проведено міський етап турніру, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста. Як і в попередні роки, у турнірі не взяла участь команда технічного відділу НЦДЮТ.
Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, вміння застосовувати знання з фізики, знаходити оригінальні технічні рішення, конструктивний підхід до виконання завдань із використанням мультимедійних засобів навчання.
Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради команди-переможці міського етапу турніру, а саме:
За зайняте І місце команду ЗОШ №5 у складі:
Манецького Олександра, учня 11 класу;
Корнещука Олександра, учня 9 класу;
Сотнічука Артема, учня 9 класу;
Леонтьєва Андрія, учня 10 класу;
Черненка Дмитрія, учня 10 класу.
Керівник команди Гордійчук В.Ф.
За зайняте ІІ місце команду НВК у складі:
Гіналюка Дмитра, учня 10 класу;
Кущишина Дмитра, учня 10 класу;
Старицького Олександра, учня 10 класу;
Вдовина Андрія, учня 10 класу;
Бабійчук Марії, учениці 9 класу.
Керівник команди Патіюк І.Ю.
За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №4 у складі:
Матвійчук Олександри, учениці 11 класу;
Собчук Юлії, учениці 11 класу;
Гаврилюк Софії, учениці 9 класу;
Сватка Владислава, учня 9 класу;
Лукашука Максима, учня 9 класу.
Керівник команди Музичук І.В.
За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №2 у складі:
Островської Богдани, учениці 11 класу;
Заянчковського Марка, учня 11 класу;
Лукашука Андрія, учня 10 класу;
Дикого Романа, учня 8 класу.
Керівник команди Дика Л.В.
За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №3 у складі:
Корнелюка Дмитра, учня 11 класу;
Дикого Владислава, учня 11 класу;
Коляди Кирила, учня 11 класу;
Демчук Юлії, учениці 10 класу;
Шевчика Павла, учня 9 класу.
Керівник команди Мороз Ю.К.
За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №6 у складі:
Воронюка Дениса, учня 10 класу;
Антощук Катерини, учениці 10 класу;
Щербакової Анастасії, учениці 10 класу;
Лесика Юрія, учня 10 класу.
Керівник команди Органіста Т.В.
За результативну підготовку учнів до І (міського) етапу турніру юних винахідників і раціоналізаторів оголосили подяку таким учителям фізики:
Патіюк І.Ю., Зелінській Г.К., НВК;
Дикій Л.В., ЗОШ №2;
Морозу Ю.К., ЗОШ №3;
Музичук І.В., ЗОШ №4;
Гордійчуку В.Ф., Гордійчук Л.В., ЗОШ №5;
Органісті Т.В., ЗОШ №6.
Школа | К-сть балів | Місце |
НВК | 2147 | ІІ |
ЗОШ №2 | 2142 | ІІІ |
ЗОШ №3 | 2144 | ІІІ |
ЗОШ №4 | 2208 | II |
ЗОШ №5 | 2225 | I |
ЗОШ №6 | 2142 | III |
ЗОШ №7 | 2090 | V |
ЗОШ №8 | 2044 | VІ |
Гімназія | 2114 | ІV |
Коментарi