Раді вітати Вас на сайті управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради, Нововолинського міського методичного кабінету
/Files/images/ост.jpg
Сьогодні, 29 травня, у такий сонячний весняний день підходить до завершення 2019-2020 навчальний рік у Нововолинську. Для школярів Свято останнього дзвоника завжди сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень, проте цього року для багатьох учнів та педагогів воно сумне, адже мережа «Фейсбук» ряснить повідомленнями: «Хочу в школу», «Бажаю сісти за свою шкільну парту», «Сумуємо за учителями», «Ми вас любимо».
Справді, цей рік був непростим, зокрема останні місяці. Він поставив виклик учителям, учням та батькам щодо роботи дистанційно. Дякуючи усім, діти здобували знання, і тому завершуємо навчання, сподіваючись, що все буде добре.
Щиро вітаємо усіх зі Святом останнього дзвоника!
Учням 1-10 класів бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для випускників 11 класу цей дзвоник є останнім, де залишаться позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Попереду ЗНО! Бажаємо вам успішно подолати цю сходинку, аби в майбутньому реалізувати власні здібності, таланти; впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і розум! Своєю любов`ю та невтомною працею протягом року, а особливо у ці непрості два місяці, допомагали пізнавати світ, здобувати нові знання.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

/Files/images/дзв.jpg


/Files/images/1258527623_0.gif

Дякуємо EDUkIT за наш сайт!

/Files/images/STEM-Banner.jpg

/Files/images/789.jpg

/Files/images/logo-DNU_IITZO5-800.jpg

/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif/Files/images/220x90_MONMS_static.gif/Files/images/osvita (1).jpg

/Files/images/shapka.png/Files/images/testportal2.gif/Files/images/logo (2).png

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.