Підсумки І (міського) етапу XУ турніру юних економістів

На виконання наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 03 вересня 2019 року №266 «Про проведення І (міського) етапу XУ турніру юних економістів» на базі ЗОШ №2 12.09.2019р. було проведено міський етап турніру, у якому взяли участь збірні команди учнів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники турніру продемонстрували творчі здібності, уміння застосовувати знання з економіки, знаходити оригінальні економічні рішення, ступінь сформованості інтелектуальних навичок, належний рівень знання предмета, його практичне спрямування, навики опонування та рецензування.

Нагородили грамотами управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради команди-переможці міського етапу турніру, а саме:

За зайняте І місце команду ліцею №1 у складі:

Старицького Олександра, учня 11 класу;

Гіналюка Дмитра, учня 11 класу;

Логвіна Андрія, учня 11 класу.

Керівник команди Семенах В.О.

За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №6 у складі:

Воронюка Дениса, учня 11 класу;

Щербакової Анастасії, учениці 11 класу;

Антощук Катерини, учениці 11 класу;

Ляховського Олександра, учня 9 класу;

Назарук Христини, учениці 9 класу.

Керівник команди Грабар Л.К.

За зайняте ІІ місце команду ЗОШ №5 у складі:

Кушнерука Олександра, учня 10 класу;

Сотнічука Артема, учня 10 класу;

Леонтьєва Андрія, учня 11 класу;

Лучинця Дениса, учня 11 класу.

Керівник команди Подлевська О.М.

За зайняте ІІІ місце команду ЗОШ №3 у складі:

Попіки Юлії, учениці 11 класу;

Савчук Ліни, учениці 11 класу;

Лучинець Ольги, учениці 11 класу;

Голяна Олега, учня 11 класу;

Антонюк Ольги, учениці 11 класу.

Керівник команди Предко Т.О.

За зайняте ІІІ місце команду ліцею №8 у складі:

Думич Тетяни, учениці 11 класу;

Вознюка Максима, учня 11 класу;

Меркулової Анастасії, учениці 10 класу;

Лопоші Максима, учня 10 класу;

Грицака Іллі, учня 10 класу.

Керівники команди Бишта О.В., Кот О.Г.

За результативну підготовку учнів до І (міського) етапу турніру юних економістів оголосили подяку таким учителям економіки:

Семенаху В.О., ліцей №1;

Предко Т.О., ЗОШ №3;

Подлевській О.М., ЗОШ №5;

Грабар Л.К., ЗОШ №6;

Бишті О.В., Кот О.Г., ліцей №8.

Школа К-сть балів Місце
Ліцей №1 2363 І
ЗОШ №2 2146
ЗОШ №3 2314 ІІІ
ЗОШ №4 2010 VІІ
ЗОШ №5 2316 ІІ
ЗОШ №6 2354 ІI
ЗОШ №7 2271 V
ЗОШ №8 2288 ІV
Ліцей №8 2299 ІІІ
Кiлькiсть переглядiв: 146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.