Підсумки ІІ етапу олімпіади з української мови і літератури

16 листопада 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якій взяли участь 77 школярів 4-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

За підсумками журі переможцями стали 35 учнів (І місце – 8 учнів, ІІ – 9 учнів, ІІІ – 18 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ЗОШ № 2, ІІ – ліцей № 1, ІІІ – ЗОШ № 4.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, а саме:

за зайняте І місце:

Калістратову Олександру Артемівну, 4 клас, ЗОШ № 7;

Совсімову Софію Миколаївну, 5 клас, ліцей № 1;

Харів Дарину Русланівну, 6 клас, ліцей № 8;

Красовську Анастасію Сергіївну, 7 клас, ЗОШ № 2;

Гутовську Юлію Ярославівну, 8 клас, ЗОШ № 4;

Фляк Діану Володимирівну, 9 клас, ЗОШ № 6;

Гутовського Сергія Ярославовича, 10 клас, ЗОШ № 4;

Аракелян Регіну Олегівну, 11 клас, ЗОШ № 2;

за зайняте ІІ місце:

Шпур Марту Андріївну, 4 клас, ліцей № 1;

Гуль Анастасію Сергіївну, 5 клас, ЗОШ № 2;

Грабовську Христину Миколаївну, 5 клас, ліцей № 1;

Яницьку Юліану Миколаївну, 6 клас, ліцей № 1;

Бірюкову Анну Володимирівну, 7 клас, ЗОШ № 7;

Шкурко Єлизавету Гаррівну, 8 клас, ЗОШ № 2;

Пащука Нікіту Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 5;

Бзюк Ромену Миколаївну, 10 клас, ліцей № 1;

Наумчук Дарину Олександрівну, 11 клас, ЗОШ № 5;

за зайняте ІІІ місце:

Хорошилову Аліну Олександрівну, 4 клас, ЗОШ № 2;

Храмова Андрія Марковича, 4 клас, ЗОШ № 5;

Воробей Світлану Олександрівну, 5 клас, ЗОШ № 7;

Зубчик Інну Артемівну, 5 клас, ЗОШ № 5;

Ковальчук Софію Олександрівну, 5 клас, ЗОШ № 4;

Лучинець Вікторію Андріївну, 6 клас, ліцей № 1;

Лещук Анастасію Андріївну, 6 клас, ЗОШ № 2;

Салабай Діану Вадимівну, 6 клас, ЗОШ № 5;

Гаражу Анастасію Андріївну, 7 клас, ліцей № 1;

Нестерович Юлію Віталіївну, 7 клас, ліцей № 8;

Любежаніна Віталія Володимировича, 8 клас, ЗОШ № 3;

Пожарську Мирославу Валентинівну, 8 клас, ЗОШ № 7;

Вітичука Максима Андрійовича, 9 клас, ЗОШ № 2;

Вербицького Артема Віталійовича, 9 клас, ліцей № 1;

Мацієвич Марію Віталіївну, 10 клас, ЗОШ № 2;

Думу Наталію Сергіївну, 10 клас, ліцей № 8;

Думич Тетяну Миколаївну, 11 клас, ліцей № 8;

Лучинець Ольгу Романівну, 11 клас, ЗОШ № 3.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів на ІІІ етапі!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2019-2020 н.р.

Українська мова і література
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
Ліцей № 1 12 8 1 4 3 20 1,67 ІІ
ЗОШ № 2 8 8 2 2 4 20 2,5 І
ЗОШ № 3 8 2 2 2 0,25 VІІІ
ЗОШ № 4 8 3 2 1 11 1,4 ІІІ
ЗОШ № 5 9 5 2 3 9 1,0 V-VІ
ЗОШ № 6 8 1 1 5 0,63 VІІ
ЗОШ № 7 8 4 1 1 2 10 1,25 ІV
ЗОШ № 8 8 0 0 0 ІХ
Ліцей № 8 8 4 1 3 8 1,0 V-VІ
Усього 77 35 8 9 18

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Калістратова Олександра Артемівна ЗОШ № 7 4 І Тимчук Н.Є.
2. Шпур Марта Андріївна ліцей № 1 4 ІІ Кухарук Т.П.
3. Хорошилова Аліна Олександрівна ЗОШ № 2 4 ІІІ Міщук Ю.В.
4. Храмов Андрій Маркович ЗОШ № 5 4 ІІІ Мілєвич І.П.
5. Совсімова Софія Миколаївна ліцей № 1 5 І Марчук М.О. Гніровська Н.Ф.
6. Гуль Анастасія Сергіївна ЗОШ № 2 5 ІІ Третяк Н.В.
7. Грабовська Христина Миколаївна ліцей № 1 5 ІІ Гурська О.О.
8. Воробей Світлана Олександрівна ЗОШ № 7 5 ІІІ Костюк О.С.
9. Зубчик Інна Артемівна ЗОШ № 5 5 ІІІ Островська А.Л.
10. Ковальчук Софія Олександрівна ЗОШ № 4 5 ІІІ Чимеріс О.І. Шкірпан М.Г.
11. Харів Дарина Русланівна ліцей № 8 6 І Нестерук Л.Р.
12. Яницька Юліана Миколаївна ліцей № 1 6 ІІ Марчук М.О.
13. Лучинець Вікторія Андріївна ліцей № 1 6 ІІІ Хомик С.В.
14. Лещук Анастасія Андріївна ЗОШ № 2 6 ІІІ Матейчук С.Г.
15. Салабай Діана Вадимівна ЗОШ № 5 6 ІІІ Михайлюк Л.Є.
16. Красовська Анастасія Сергіївна ЗОШ № 2 7 І Харитонюк О.В.
17. Бірюкова Анна Володимирівна ЗОШ № 7 7 ІІ Костюк О.С.
18. Гаража Анастасія Андріївна ліцей № 1 7 ІІІ Хомик С.В.
19. Нестерович Юлія Віталіївна ліцей № 8 7 ІІІ Кондратюк Г.В.
20. Гутовська Юлія Ярославівна ЗОШ № 4 8 І Грицюк Р.І.
21. Шкурко Єлизавета Гаррівна ЗОШ № 2 8 ІІ Кобець А.Б.
22. Любежанін Віталій Володимирович ЗОШ № 3 8 ІІІ Руга Н.А.
23. Пожарська Мирослава Валентинівна ЗОШ № 7 8 ІІІ Масон О.В.
24. Фляк Діана Володимирівна ЗОШ № 6 9 І Мелюх В.В., Панасюк В.Т.
25. Пащук Нікіта Олександрович ЗОШ № 5 9 ІІ Барчук А.П.
26. Вітичук Максим Андрійович ЗОШ № 2 9 ІІІ Матейчук С.Г.
27. Вербицький Артем Віталійович ліцей № 1 9 ІІІ Хомик С.В.
28. Гутовський Сергій Ярославович ЗОШ № 4 10 І Царук О.Г.
29. Бзюк Ромена Миколаївна ліцей № 1 10 ІІ Пікарук Н.М.
30. Мацієвич Марія Віталіївна ЗОШ № 2 10 ІІІ Кобець А.Б.
31. Дума Наталія Сергіївна ліцей № 8 10 ІІІ Степанюк М.І.
32. Аракелян Регіна Олегівна ЗОШ № 2 11 І Харитонюк О.В.
33. Наумчук Дарина Олександрівна ЗОШ № 5 11 ІІ Барчук А.П.
34. Думич Тетяна Миколаївна ліцей № 8 11 ІІІ Захарчук Є.К.
35. Лучинець Ольга Романівна ЗОШ № 3 11 ІІІ Лучинець О.Р.
Кiлькiсть переглядiв: 289

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.