Підсумки ІІ етапу олімпіади з географії

7 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяли участь 39 школярів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

За підсумками журі переможцями стали 19 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 5 учнів, ІІІ місце – 10 учнів).

Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 1, ІІ – ліцею № 8, ІІІ – ЗОШ № 7.

Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, а саме:

за зайняте І місце:

Ільченко Марію-Катерину Юріївну, 8 клас, ліцей № 1;

Вербицького Артема Віталійовича, 9 клас, ліцей № 1;

Яриніч Ольгу Олександрівну, 10 клас, ліцей № 1;

Бабарик Дарину Олександрівну, 11 клас, ліцей № 1;

за зайняте ІІ місце:

Бучака Антонія Тарасовича, 8 клас, ліцей № 8;

Старицьку Оксану Романівну, 8 клас, ліцей № 1;

Климчука Романа Руслановича, 9 клас, ЗОШ № 7;

Назарук Софію Валентинівну, 10 клас, ЗОШ № 6;

Гіналюка Дмитра Сергійовича, 11 клас, ліцей № 1;

за зайняте ІІІ місце:

Монця Арсена Вікторовича, 8 клас, ліцей № 8;

Шалину Надію Тарасівну, 8 клас, ЗОШ № 7;

Любежаніна Віталія Володимировича, 8 клас, ЗОШ № 3;

Поліщука Владислава Юрійовича, 9 клас, ліцей № 8;

Голованську Ангеліну Олександрівну, 9 клас, ЗОШ № 6;

Пріму Дмитра Ігоровича, 10 клас, ЗОШ № 7;

Сватка Владислава Вадимовича, 10 клас, ЗОШ № 4;

Старицького Олександра Романовича, 11 клас, ліцей № 1;

Лукашука Андрія Васильовича, 11 клас, ЗОШ № 2;

Савчук Ліну Вікторівну, 11 клас, ЗОШ № 3.

Вітаємо переможців та їх керівників!

Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2019-2020 н.р.

Географія
Команда від школи Кількість учасників Кількість призерів Дипломи Набрано балів Рейтинг, R Місце
І ІІ ІІІ
ліцей № 1 7 7 4 2 1 27 3,86 І
ЗОШ № 2 4 1 1 1 0,25 VІІ
ЗОШ № 3 4 2 2 2 0,5 V
ЗОШ № 4 3 1 1 1 0,33
ЗОШ № 5 4 0 0 VІІІ-ІХ
ЗОШ № 6 5 2 1 1 4 0,8 ІV
ЗОШ № 7 5 3 1 2 5 1,0 ІІІ
ЗОШ № 8 4 0 0 VІІІ-ІХ
ліцей № 8 3 3 1 2 5 1,67 ІІ
Разом 39 19 4 5 10

С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії у 2019-2020 навчальному році

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Школа Клас Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Ільченко Марія-Катерина Юріївна ліцей № 1 8 І Горбач А.Є.
2. Бучак Антоній Тарасович ліцей № 8 8 ІІ Бишта О.В.
3. Старицька Оксана Романівна ліцей № 1 8 ІІ Горбач А.Є.
4. Монець Арсен Вікторович ліцей № 8 8 ІІІ Бишта О.В.
5. Шалина Надія Тарасівна ЗОШ № 7 8 ІІІ Карпець Г.В.
6. Любежанін Віталій Володимирович ЗОШ № 3 8 ІІІ Предко Т.О.
7. Вербицький Артем Віталійович ліцей № 1 9 І Горбач А.Є.
8. Климчук Роман Русланович ЗОШ № 7 9 ІІ Карпець Г.В.
9. Поліщук Владислав Юрійович ліцей № 8 9 ІІІ Бишта О.В.
10. Голованська Ангеліна Олександрівна ЗОШ № 6 9 ІІІ Матіюк Л.А.
11. Яриніч Ольга Олександрівна ліцей № 1 10 І Горбач А.Є.
12. Назарук Софія Валентинівна ЗОШ № 6 10 ІІ Матіюк Л.А.
13. Пріма Дмитро Ігорович ЗОШ № 7 10 ІІІ Карпець Г.В.
14. Сватко Владислав Вадимович ЗОШ № 4 10 ІІІ Прядун Т.Ф.
15. Бабарик Дарина Олександрівна ліцей № 1 11 І Горбач А.Є.
16. Гіналюк Дмитро Сергійович ліцей № 1 11 ІІ Горбач А.Є.
17. Старицький Олександр Романович ліцей № 1 11 ІІІ Горбач А.Є.
18. Лукашук Андрій Васильович ЗОШ № 2 11 ІІІ Карпець М.Р.
19. Савчук Ліна Вікторівна ЗОШ № 3 11 ІІІ Предко Т.О.
Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.