Підсумки ІІ етапу олімпіади з трудового навчання
21 грудня 2019 року проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій), у якій взяли участь 27 школярів 9, 11 класів закладів загальної середньої освіти.
За підсумками журі переможцями стали 12 учнів (І місце – 4 учні, ІІ місце – 4 учні, ІІІ місце – 4 учні).
Згідно з рейтингом І місце зайняла команда ліцею № 8, ІІ – ЗОШ № 5, ІІІ – ЗОШ № 6.
Грамотами управління освіти виконкому Нововолинської міської ради нагородили учнів, переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, а саме:
за зайняте І місце:
Хом’як Юлію Русланівну, 9 клас, ЗОШ № 5;
Вознюка Назара Анатолійовича, 9 клас, ліцей № 8;
Кузьмич Софію Віталіївну, 11 клас, ЗОШ № 6;
Федину Максима Андрійовича, 11 клас, ЗОШ № 2;
за зайняте ІІ місце:
Лагуняк Христину Михайлівну, 9 клас, ліцей № 8;
Світящука Назара Олександровича, 9 клас, ЗОШ № 3;
Кондратюк Ганну Андріївну, 11 клас, ЗОШ № 5;
Мартинюка Богдана Ігоровича, 11 клас, ЗОШ № 7;
за зайняте ІІІ місце:
Гидзун Марію Віталіївну, 9 клас, ЗОШ № 7;
Кушнерук Наталію Павлівну, 9 клас, ЗОШ № 4;
Вигорія Тимофія Тарасовича, 9 клас, ЗОШ № 8;
Грошева Владислава Євгеновича, 9 клас, ЗОШ № 5.
ВІТАЄМО переможців та їх керівників!
Р Е Й Т И Н Г командних місць ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технології) у 2019-2020 н.р.
Трудове навчання (технології) | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
ліцей № 1 | 2 | – | – | – | – | 0 | 0 | ІХ |
ЗОШ № 2 | 4 | 1 | 1 | – | – | 5 | 1,25 | ІV |
ЗОШ № 3 | 4 | 1 | – | 1 | – | 3 | 0,75 | VІ |
ЗОШ № 4 | 2 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,5 | VІІ-VІІІ |
ЗОШ № 5 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 2,25 | ІІ |
ЗОШ № 6 | 3 | 1 | 1 | – | – | 5 | 1,67 | ІІІ |
ЗОШ № 7 | 4 | 2 | – | 1 | 1 | 4 | 1,0 | V |
ЗОШ № 8 | 2 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,5 | VІІ-VІІІ |
ліцей № 8 | 2 | 2 | 1 | 1 | – | 6 | 3,0 | І |
Разом | 27 | 12 | 4 | 4 | 4 | – | – | - |
Технічна праця | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
ліцей № 1 | 1 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІІ-ІХ |
ЗОШ № 2 | 2 | 1 | 1 | – | – | 5 | 2,5 | ІІ |
ЗОШ № 3 | 2 | 1 | – | 1 | – | 3 | 1,5 | ІІІ-ІV |
ЗОШ № 4 | 1 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІІ-ІХ |
ЗОШ № 5 | 2 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,5 | VІ |
ЗОШ № 6 | 1 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІІ-ІХ |
ЗОШ № 7 | 2 | 1 | – | 1 | – | 3 | 1,5 | ІІІ-ІV |
ЗОШ № 8 | 1 | 1 | – | – | 1 | 1 | 1,0 | V |
ліцей № 8 | 1 | 1 | 1 | – | – | 5 | 5,0 | І |
Разом | 13 | 6 | 2 | 2 | 2 | – | – | – |
Обслуговуюча праця | ||||||||
Команда від школи | Кількість учасників | Кількість призерів | Дипломи | Набрано балів | Рейтинг, R | Місце | ||
І | ІІ | ІІІ | ||||||
ліцей № 1 | 1 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ЗОШ № 2 | 2 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ЗОШ № 3 | 2 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ЗОШ № 4 | 1 | 1 | – | – | 1 | 1 | 1,0 | ІV |
ЗОШ № 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | – | 6 | 3,0 | І-ІІ |
ЗОШ № 6 | 2 | 1 | 1 | – | – | 5 | 2,5 | ІІІ |
ЗОШ № 7 | 2 | 1 | – | – | 1 | 1 | 0,5 | V |
ЗОШ № 8 | 1 | – | – | – | – | 0 | 0 | VІ-ІХ |
ліцей № 8 | 1 | 1 | – | 1 | – | 3 | 3,0 | І-ІІ |
Разом | 14 | 6 | 2 | 2 | 2 | – | – | – |
С п и с о к переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (технології) у 2019-2020 навчальному році
№ п/п | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Школа | Клас | Місце учня | Прізвище та ініціали учителя |
1. | Хом’як Юлія Русланівна | ЗОШ № 5 | 9 | І | Вітюк Р.О. |
2. | Лагуняк Христина Михайлівна | ліцей № 8 | 9 | ІІ | Малєва Т.Я. |
3. | Гидзун Марія Віталіївна | ЗОШ № 7 | 9 | ІІІ | Потапова Т.І. |
4. | Кушнерук Наталія Павлівна | ЗОШ № 4 | 9 | ІІІ | Пригарська Н.А. |
5. | Вознюк Назар Анатолійович | ліцей № 8 | 9 | І | Уманець Є.А. |
6. | Світящук Назар Олександрович | ЗОШ № 3 | 9 | ІІ | Смаль І.Г. |
7. | Вигорій Тимофій Тарасович | ЗОШ № 8 | 9 | ІІІ | Палій В.А. |
8. | Грошев Владислав Євгенович | ЗОШ № 5 | 9 | ІІІ | Романів І.М. Кльофа В.М. |
9. | Кузьмич Софія Віталіївна | ЗОШ № 6 | 11 | І | Тимофєєва Н.Є. |
10. | Кондратюк Ганна Андріївна | ЗОШ № 5 | 11 | ІІ | Вітюк Р.О. |
11. | Федина Максим Андрійович | ЗОШ № 2 | 11 | І | Бондарчук В.Є. |
12. | Мартинюк Богдан Ігорович | ЗОШ № 7 | 11 | ІІ | Янюк О.М. |
Коментарi